خلاصه نقطه

مرکز فرماندهی International Capital Markets Pty Ltd سطح 6 309 Kent Street Sydney NSW 2000 ، استرالیا
موجود در 2007
تنظیم کننده CySEC ، ASIC ، fsa-sc
بستر، زمینه MT4 ، MT5 ، cTrader
سازها 236+ ابزار مالی تحت پوشش CFD فارکس ، ECN ، معاملات آتی با 60 جفت فارکس ، 23 شاخص ، بیش از 19 کالا ، 120+ سهام از ASX ، Nasdaq NYSE ، بیش از 6 اوراق قرضه ، 10 ارز رمزپایه ، 4 آینده جهانی.
هزینه ها کم
حساب آزمایشی در دسترس
حداقل ودیعه 200 دلار
حداکثر اهرم 1: 500
کمیسیون معاملات آره
واریز ، گزینه های برداشت کارت اعتباری ، نتلر ، پی پال ، اسکریل ، وسترن یونیون ، انتقال سیم و غیره
تحصیلات کتابخانه چشمگیر از مواد و فیلم ها
پشتیبانی مشتری 24/5


معرفی

IC Markets در سال 2007 در سیدنی ، استرالیا تاسیس شد و یک ارائه دهنده CFD فارکس است.

IC Markets توسط تیمی از متخصصان صنعت خدمات مالی که در موفقیت یکی از بزرگترین ارائه دهنده CFD تحت نظارت نقش داشتند ، گنجانیده شد.

IC Markets سعی داشت از بین مشتریان خرده فروشی و م institutionalسسات که راه حل معاملاتی که قبلاً فقط برای بانک های سرمایه گذاری و افراد با ارزش خالص بالا در دسترس بود ارائه شود.

این یکی از مشهورترین ارائه دهنده CFD فارکس است که راه حل های معاملاتی را برای معامله گران فعال روزانه و پوسته پوسته ها و همچنین معامله گرانی که تازه وارد بازار فارکس می شوند ارائه می دهد. IC Markets به مشتریان خود سیستم عاملهای تجاری برتر ، اتصال تاخیر کم و نقدینگی برتر را ارائه می دهد.

IC Markets انقلابی در تجارت آنلاین فارکس ایجاد کرده است. تاجران اکنون می توانند به قیمت هایی دسترسی پیدا کنند که قبلاً فقط در اختیار بانک های سرمایه گذاری و افراد با ارزش خالص بالا قرار داشت.

IC Markets به معامله گران جدید و تجربی که به دنبال اجرای سریعتر و بازده های شدیدتر هستند بسیار توصیه می شود.
بررسی IC Marketsآیا IC Markets بی خطر است یا کلاهبرداری است

IC Markets توسط سازمان خدمات مالی (FSA) سیشل مجاز و تنظیم می شود. تجارت با آرامش خاطر و آگاهی از بازارهای IC توسط یکی از دقیق ترین نهادهای نظارتی مالی در جهان کنترل می شود.

FSA الزامات کفایت سرمایه را در نظر گرفته و دارندگان پروانه را ملزم به اجرای روشهای مدیریت ریسک داخلی و آموزش کارکنان می کند. حسابرسی های خارجی فرایندهای عملیاتی و حسابداری IC Markets را تکمیل می کنند و از انطباق مقررات اطمینان می دهند. IC Markets همان استانداردهای بالا را حفظ می کند علاوه بر این ، IC Markets یک کارگزار امن محسوب می شود زیرا توسط ASIC تنظیم و مجاز می شود (مجوز 335692
بررسی IC Markets
) از سال 2009. ASIC به طور مداوم کارگزارانی را که تحت مقررات و مقامات خود ثبت شده اند نظارت و کنترل می کند تا اطمینان حاصل شود که تجارت به طور شفاف ، عادلانه و ایمن انجام می شود.

ASIC یکی از مراجع سختگیر و سختگیر در استرالیا است و در میان سایر شرایط ، IC Markets موظف است وجوه مشتریان را در حسابهای جداگانه نگه دارد که استفاده از این وجوه را برای اهداف عملیاتی IC Markets ممنوع می کند.
بررسی IC Markets

همانطور که در زیر نشان داده شده است ، IC Markets توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) ثبت و تنظیم می شود:

بررسی IC Markets
بازارهای بین المللی سرمایه دارای مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) به شماره
335692 هستند و مجاز به انجام خدمات مالی در استرالیا هستند محدود به خدمات مالی تحت پوشش AFSL ما است.
بررسی IC Markets
IC Markets متعهد به رعایت نظم و انضباط دقیق مدیریتی و کنترل های درجه یک در محیط انطباق ما است. به عنوان یک نهاد تحت نظارت ، IC بازارها ملزم به رعایت استانداردهای سختگیرانه مالی ، از جمله کفایت سرمایه و الزامات حسابرسی هستند.

IC Markets کنترل های مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد و انتقال اطلاعات محرمانه و حساس مشتری را در داخل و خارج از شرکت بر اساس نیاز به نظارت ، کنترل می کند. IC Markets به طور عمدی اطلاعات مشتری را فاش نمی کند مگر اینکه این به درخواست مشتری باشد ، یا طبق قانون لازم است این کار را انجام دهد.


با این حال ، طبق مقررات فعلی ASIC و FSA ، هیچ برنامه جبران خسارت سرمایه گذار در صورت ورشکستگی شرکت وجود ندارد اما این می تواند در آینده تغییر کند.

چگونه محافظت می شوید؟

آنها پول مشتری را جداگانه در صندوق های شرکت نگه می دارند و از این وجوه برای هزینه های عملیاتی یا اهداف استفاده نمی کنند.

 • IC Markets (استرالیا) وجوه تفکیکی را با National Bank National (NAB) و Westpac Banking Corporation (Westpac) نگهداری می کند.
 • IC Markets (سیشل) وجوه جداگانه ای را نزد Barclays Bank Seychelles نگهداری می کند.

IC Markets عضوی از سازمان شکایات مالی استرالیا (AFCA) است. AFCA یک طرح حل اختلاف خارجی استرالیایی است که به طور منصفانه و مستقل اختلافات بین مصرف کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مالی اعضا را حل می کند.

IC Markets یک حسابرس خارجی مستقل برای اطمینان از انطباق با تعهدات نظارتی و فرایندهای عملیاتی ایجاد کرده است.

IC Markets دارای بانک ملی استرالیا (NAB) و Westpac Banking Corporation (Westpac) ، هر دو بانک های سطح بالای استرالیا هستند.


 

حساب ها

IC Markets سه نوع حساب اصلی معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل: Raw Spread (cTrader) ، Raw Spread (Meta Trader) ، Stand (Meta Trader)

می باشد. همه حساب ها در حساب های اسلامی موجود است ، که حساب های بدون مبادله هستند. و همچنین حساب آزمایشی.

تفاوت اصلی بین آنها گسترش است که از 1.5 پیپ برای Classic ، 1.1 پیپ برای VIP و 0.3 پیپ برای RAW شروع می شود (با این حال ، در حالت دوم مشتری مجبور است برای هر دور زیادی کارمزد بپردازد). به خاطر داشته باشید اسپرد شناور است ، به این معنی که با توجه به شرایط بازار تغییر می کند.

ویژگی های حساب را مقایسه کنید
h1
حساب
cTrader
حساب
پخش خام
حساب
استاندارد
بستر معاملاتی
cTrader
متاتریدر
متاتریدر
کمیسیون (در هر قسمت)
3.0 دلار
(6.0 دلار در هر دور برگشتی)
3.5 دلار
(7.0 دلار در هر دور برگشتی)
0.0 دلار
گسترش از (پیپ)
0.0
0.0
1.0
سپرده اولیه (دلار آمریکا)
200 دلار
200 دلار
200 دلار
قدرت نفوذ
500: 1
500: 1
500: 1
محل سرور
لندن
نیویورک
نیویورک
تجارت خرد (0.01)
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
جفت ارز
64
64
64
شاخص تجارت CFD
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
توقف سطح
50٪
50٪
50٪
تجارت با یک کلیک
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
حسابهای اسلامی
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
بررسی IC Markets
سبک های معاملاتی مجاز است
همه
همه
همه
محدودیت از راه دور سفارش دهید
هیچ یک
هیچ یک
هیچ یک
زبان برنامه نویسی
C #
MQL4
MQL4
مناسب برای
معامله گران روز
اسکالپرهای EA
معامله گران اختیاری

ویژگی های ذکر شده در بالا برای هر دو معامله گر مبتدی و پیشرفته مفید است. محبوب ترین حساب Raw Spread است که کمترین اسپرد ممکن را در اختیار شما قرار می دهد. میانگین اسپرد EUR / USD آنها 0/1 پیپ است ، و فقط یک کارمزد کوچک 3.50 دلار برای هر قسمت قابل پرداخت برای هر طرف دارد. با استفاده از منبع جمع شده قیمت گذاری از 25 منبع منبع درجه سازمانی ، حساب IC Markets Raw Spread برای معامله گران روز ، اسکالپرها و مشاوران خبره ساخته شده است.

نحوه افتتاح حساب جدید در IC Markets

افتتاح حساب زنده یا حساب تجارت آزمایشی سریع و آسان به نظر می رسد با کلیک کردن بر روی یکی از گزینه های وب سایت آنها www.icmarkets.com ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:
بررسی IC Markets

بر روی Start Trading کلیک کنید دکمه باز کردن حساب زنده و تکمیل فرم درخواست خود را در زیر:
بررسی IC Markets
پس از تأیید فرم درخواست آنلاین خود توسط تیم حساب های شما ، از طریق جزئیات ورود و رمز ورود حساب تجارت خود از طریق ایمیل ارسال خواهید شد.


پس از آن ، کاربران به قسمت IC Markets Client Portal دسترسی دارند. برای دستیابی کامل به خدمات ، کاربران باید اثبات آدرس و اثبات اسناد هویتی را بارگذاری کنند ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:
بررسی IC Markets

حساب آزمایشی

بازار فارکس فرصت های جذابی را برای معامله گران فراهم می کند ، اما همچنین خطراتی را به همراه دارد. به همین دلیل قبل از رفتن به معاملات فارکس با یک حساب زنده ، بهتر است یک حساب آزمایشی فارکس بدون ریسک باز کنید. حساب آزمایشی IC Markets همان تجربه تجارت فارکس را مانند حساب های واقعی فراهم می کند. تنها تفاوت این است که بودجه موجود در حساب آزمایشی Forex شبیه سازی شده است. شما با پول واقعی تجارت نمی کنید ، بنابراین کاملاً بدون ریسک است.

مشارکت با دلارهای نمایشی نامحدود به شما کمک می کند تا نحوه انجام معاملات و همچنین در معرض خطر قرار گرفتن را بهتر درک کنید.

اگر مشتری جدیدی هستید ، لطفاً روی باز کردن یک حساب آزمایشی جدید کلیک کنید . اگر یک مشتری موجود در IC Markets هستید ، می توانید یک حساب آزمایشی اضافی از منطقه مشتری خود باز کنید.
بررسی IC Markets
حساب های آزمایشی فقط پس از 30 روز عدم فعالیت منقضی می شوند.

توجه:
IC Markets درخواست ساکنان ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل ، نیوزیلند ، ژاپن و جمهوری اسلامی ایران را نمی پذیرد.محصولات

طیف گسترده ای از بازارها و محصولات برای تجارت با IC Markets در دسترس است. مشتریان می توانند بیش از 236 ابزار مالی تحت پوشش CFD فارکس ، ECN ، معاملات آتی با 60 جفت فارکس ، 23 شاخص ، بیش از 19 کالا ، 120+ سهام از ASX ، Nasdaq NYSE ، بیش از 6 اوراق قرضه ، 10 ارز رمزپایه ، 4 معاملات آتی جهانی داشته باشند.

در زیر لیستی از برخی بازارهای موجود برای تجارت آورده شده است:

طیف گسترده ای از بازارها و محصولات برای تجارت با IC Markets در دسترس است. در زیر لیستی از برخی از بازارهای موجود آورده شده است:
فارکس

EURUSD ، AUDNZD ، CHFJPY ، USDTHB

شاخص ها

آلمان 30 ، فرانسه 40 ، کلاه کوچک ایالات متحده 2000 ، استرالیا SP ASX 200

کالاها

XAUAUD ، XAGUSD ، معاملات نفت خام برنت ، معاملات آینده قهوه

اوراق قرضه

Euro Bobl ، Euro Bund ، ژاپنی 10 YR ، ایالات متحده 10 YR T-Note

ارزهای مجازی

BTCUSD ، ETHUSD ، XRPUSD ، EMCUSD

STOCK ها

Amcor ، بانک ملی استرالیا ، AbbVie Inc ، آزمایشگاه های Abbott

آینده ها

DXY ، VIX ، BRENT ، WTI

* جزئیات مربوط به دارایی های موجود از وب سایت IC Markets گرفته شده است و در زمان این بررسی صحیح است.سیستم عامل های تجارت

چند سیستم عامل مختلف تجاری وجود دارد که می توانید با IC Markets از بین آنها انتخاب کنید . آنها به مشتریان MetaTrader 4 ، 5 و cTrader ارائه می دهند. MetaTrader 4 و 5 پلتفرم های قابل بارگیری هستند ، به هر یک از سیستم عامل های ارائه شده توسط IC Markets می توان از طریق وب دسترسی داشت یا از طریق دستگاه های تلفن همراه و رایانه های دسک تاپ بارگیری کرد که به سهولت دسترسی و امکان دسترسی به سیستم عامل ها از هرجایی کمک می کند در جهان.

هر یک از این سیستم عامل های تجاری ویژگی های تجاری قدرتمندی را ارائه می دهد و تجارت خودکار سازگار با هر یک از آنها است. هر سیستم عامل دارای مجموعه ای از توابع و ویژگی ها است که برای هر معامله گر مناسب است.

به «بارگیری ها» بروید ، مشتریان می توانند طیف گسترده ای از نرم افزارهای تجاری موجود را بارگیری و استفاده کنند. سیستم عامل های تجاری زیر موجود است:
بررسی IC Markets

سیستم عامل تجارت وب دسکتاپ

MT4 و MT5

پلت فرم جدید و بهبود یافته Metatrader ، MetaTrader5 دارای ویژگی های پیشرفته از جمله گزینه هایی برای پوشش است ، در حالی که MetaTrader4 کمی پیشرفته تر است و بیشتر مناسب معامله گرانی است که به بازار می آیند. مطمئن نیستید برای کدام یک مراجعه کنید؟ ما در جدول زیر دو سیستم عامل MetaTrader را برای شما مقایسه و مقایسه می کنیم.
شرح MT5 MT4
تعداد پشتیبانی شده از اجرای سفارش. 4 3
گزینه ویرایش جزئی که در آن معامله ای که اکنون با حداکثر حجم در دسترس است اجرا می شود ، بیش از حجم درخواست شده در سفارش نیست و حجم پر نشده لغو می شود. بررسی IC Markets بررسی IC Markets
شرایط اضافی اجرای سفارش پر کردن یا کشتن
فوری یا لغو
بازگشت
پر یا بکش
انواع سفارشات معوق درخواست کارگزار برای خرید یا فروش ضمانت نامه مالی تحت شرایط از پیش تعیین شده در آینده. 6 4
فقط داشتن یک موقعیت باز از ابزار مالی. بررسی IC Markets بررسی IC Markets
داشتن موقعیت های مختلف از یک ابزار مالی ، هم در یک جهت و هم در جهت مخالف بررسی IC Markets بررسی IC Markets
پیشنهادات و پیشنهادات برای ایجاد یک امنیت مالی با قیمت های مختلف بسته به میزان آن بررسی IC Markets بررسی IC Markets
از شاخص های فنی برای تشخیص خودکار الگوها در پویایی قیمت ابزار مالی استفاده می شود 38 30
ابزارهای تجزیه و تحلیل که به شناسایی روند قیمت ابزار مالی ، شناسایی چرخه ها و سطح پشتیبانی / مقاومت ، ایجاد کانال ها و موارد دیگر کمک می کند 44 31
به نقل از ابزار مالی گروه در بازه های زمانی. 21 9
ابزاری برای تحلیل بنیادی که شامل اخبار اقتصادی کلان از کشورهای مختلف است و می تواند قیمت ابزار مالی را تحت تأثیر قرار دهد بررسی IC Markets بررسی IC Markets
سرویس ایمیل داخلی ، جایی که می توانید اعلان ها را از Alpari International مستقیماً به سیستم عامل خود دریافت کنید. بله
(همراه با پیوست)
بله
(بدون پیوست)
حالت های تستر و بهینه سازی EA. چند رشته ای
+ چند ارزه
+ کنه های واقعی
نخ تک
با سایر بازرگانان مستقیماً از سیستم عامل گپ بزنید بررسی IC Markets بررسی IC Markets

مزایای MT4 در IC Markets

 • اسپردهای پیشرو در بازار و کارمزدهای کم
 • اهرم تا 1: 500
 • حداقل اندازه بسیاری از 0.01
 • گزینه های انعطاف پذیر بودجه و برداشت
 • بدون محدودیت تجاری
 • اجرای سریع رعد و برق

مزایای MT5 در IC Markets

 • قیمت گذاری خام
 • از 0.0 پیپ گسترش می یابد
 • اهرم حداکثر 1: 500
 • معاملات با تأخیر کم
 • نقدینگی عمیق بین بانکی
 • بستر چند دارایی


MetaTrader WebTrader

MetaTrader WebTrader قابلیت اجرای سریع سفارش MetaTrader را با سهولت و راحتی از یک برنامه تحت وب ارائه می دهد. MetaTrader WebTrader یک پلت فرم تجاری مبتنی بر وب کاربر پسند است که به شما امکان می دهد از تجارت در محیط تجارت IC Markets و بدون میز فروش از هیچ جای دنیا لذت ببرید.

MetaTrader WebTrader همان اسپرد محدود ، سطح II قیمت گذاری و تجارت یک کلیک با نسخه دسکتاپ MetaTrader همراه با ویژگی هایی مانند داشبورد معامله گر شخصی را دارد تا بتواند موقعیت های شما را در یک نگاه کنترل کند.

ویژگی های MetaTrader WebTrader

 • از هر مکانی تجارت کنید
 • از اسپرد خام استفاده کنید
 • بدون سفارش و محدودیت تجاری
 • تجارت خرد تعداد 0.01 بدون حداکثر
 • قیمت گذاری سطح II - عمق کامل بازار
 • اجرای تجارت با یک کلیک
 • انواع سفارشات متعدد
 • گزارش تجارت در زمان واقعی
 • نمودار پیشرفته و تجزیه و تحلیل فنی
 • اهرم حداکثر 1: 500


مزایای MetaTrader WebTrader

 • تجارت بدون دخالت میز معاملاتی
 • با هر بار خرید و فروش با هزینه های کم آنها ، پس انداز کنید
 • از سریعترین اجرای بسیار کم تأخیر ممکن لذت ببرید
 • اهرمی متناسب با استراتژی و سبک تجارت خود انتخاب کنید
 • با ریز لات ها کنترل بیشتری بر خطر خود داشته باشید
 • با خیالی آسوده پول را به حساب معاملاتی خود وارد و خارج کنید
 • همه مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شوند
 • از همان حساب در MetaTrader و MetaTrader WebTrader استفاده کنید

تصویری از آن در زیر نشان داده شده است:

بررسی IC Markets
cTrader

cTrader Web با سهولت و راحتی داشتن یک برنامه تحت وب ، قابلیت اجرای سریع cTrader را ارائه می دهد. cTrader Web یک پلتفرم تجاری مبتنی بر وب کاربر پسند است که به شما امکان می دهد از تجارت با IC Markets از هرجای دنیا لذت ببرید ..

cTrader Web همان اسپرد محدود ، قیمت II و معاملات یک کلیک با نسخه دسکتاپ cTrader به همراه ویژگی هایی مانند داشبورد معامله گر شخصی را دارد تا امکان نظارت بر موقعیت های شما را در یک نگاه فراهم کند.

به «بارگیری ها» بروید ، مشتریان می توانند
بررسی IC Markets
ویژگی های باز
cTrader را بارگیری کنند

 • از هر مکانی تجارت کنید
 • از اسپرد خام استفاده کنید
 • بدون سفارش و محدودیت تجاری
 • تجارت خرد تعداد 0.01 بدون حداکثر
 • قیمت گذاری سطح II - عمق کامل بازار
 • اجرای تجارت با یک کلیک
 • انواع سفارشات متعدد
 • گزارش تجارت در زمان واقعی
 • نمودار پیشرفته و تجزیه و تحلیل فنی
 • اهرم حداکثر 1: 500


مزایای cTrader

 • تجارت بدون بازار بدون دخالت میز فروش
 • هر وقت با هزینه های کم تجارت می کنید ، پس انداز کنید
 • از یکی از سریعترین اجرای بسیار کم تأخیر ممکن لذت ببرید
 • با ریز لات ها کنترل بیشتری بر خطر خود داشته باشید
 • با خیالی آسوده پول را به حساب معاملاتی خود وارد و خارج کنید
 • همه مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شوند
 • از همان حساب در cTrader و cTrader Web استفاده کنید


پشتیبانی زبان : انگلیسی ، روسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، لهستانی ، ژاپنی ، کره ای ، چینی ، ایتالیایی ، یونانی ، ترکی ، مجاری ، ویتنامی ، عربی و آلمانی.
بستر موبایل


MT4 و MT5

آنها هر دو MetaTrader 4 و MetaTrader 5 را به عنوان یک برنامه در iPhone و iPad و همچنین در Android ارائه می دهند. این برنامه ها به معامله گران دسترسی آسان به حساب های خود را در هر کجا که هستند می دهند.
بررسی IC Markets

ویژگی های تلفن همراه

 • قیمت فارکس و CFD در زمان واقعی
 • مجموعه کامل سفارشات تجاری ، از جمله سفارشات معلق
 • مستقیماً از نمودار تجارت کنید
 • پشتیبانی از انواع حالت های اجرا
 • تاریخچه تجارت کامل خود را مشاهده کنید
 • نمودارهای تعاملی در زمان واقعی با بزرگنمایی و پیمایش
 • 30+ از محبوب ترین شاخص های فنی
 • چارچوب زمانی چندگانه برای تحلیل عملکرد و الگوهای قیمت
 • 3 نوع نمودار: میله ها ، شمعدان های ژاپنی ، لاین
 • تنظیمات قابل تنظیم شاخص های فنی


مزایای تلفن همراه

 • رابط کاربر پسند
 • سطح و حجم تجارت در نمودار
 • حالت آفلاین (قیمت نمادها و نمودارها)
 • به طور مستقیم و به راحتی از فروشگاه App Apple قابل بارگیری است


cTrader

IC Markets cTrader برای آندروید ، Iphone به عنوان یک برنامه بومی بهترین موارد را در تجارت FX به شما می دهد. این ابزار تمام ابزارهایی را که برای تجزیه و تحلیل فنی موثر نیاز دارید ، از جمله شاخص های معمول روند ، نوسانگرها ، اقدامات نوسانات و نقشه های خطی ، همه از مستقیم در نمودار قابل دسترسی است.

مستقیماً از دستگاه Android به اسپردهای محدود و سرعت اجرای سریع آنها دسترسی پیدا کنید. عملکرد اصلی مشابه cTrader Web برای موبایل ، با زمان راه اندازی سریعتر و همان رابط کاربری آسان ، خواهید داشت.

بررسی IC Markets

کدام پلتفرم تجاری برای شما بهتر است؟

اکثر معامله گران باتجربه به شما خواهند گفت آنچه که آنها واقعاً از یک بستر تجاری می خواهند چیزی قابل اعتماد و آسان برای استفاده ، بصری است و خراب نمی شود. هر پلتفرم منحصر به فرد است و مزایا و معایب خاص خود را دارد ، بنابراین بهتر است قبل از شروع کار ، آنچه را که می خواهید در یک حساب فارکس و یک سیستم عامل درک کنید.


نحوه تجارت در IC Markets

پس از بارگیری و نصب سیستم عامل معاملاتی ، به سادگی وارد شوید و بر روی ابزاری در صفحه Market Watch دوبار کلیک کنید.
در پنجره سفارش که در قسمت بعدی ظاهر می شود ، حجم معاملات مورد نظر خود را وارد کنید و سپس بر روی "خرید بازار" یا "فروش بازار" کلیک کنید. سپس دستور اجرای بازار پردازش می شود.

بستر MetaTrader 4 به شرط وجود بودجه کافی در حساب تجارت شما ، به طور خودکار سفارش شما را پر می کند. موقعیت باز شما در پایانه معاملاتی ظاهر می شود و سود / زیان و حاشیه با توجه به حرکت قیمت در زمان واقعی محاسبه می شود.
ودیعه و برداشت

IC Markets طیف گسترده ای از روشهای پرداخت را در هنگام واریز و برداشت از انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد.

آنها بیش از 15 گزینه مالی انعطاف پذیر را در 10 ارز پایه مختلف ارائه می دهند. این شامل کارت های اعتباری / اعتباری ، PayPal ، Neteller ، Neteller VIP ، Skrill ، UnionPay ، انتقال سیم ، Bpay ، FasaPay ، کارگزار به بروکر ، POLI ، بانکداری اینترنتی تایلند ، Rapidpay ، کلارنا ، کیف پول بیت کوین (برای سپرده های BTC) و بانکداری اینترنتی ویتنام. ارزهای پذیرفته شده: سپرده های AUD ، USD ، EUR ، GBP ، SGD ، NZD ، JPY ، HKD ، CHF ، CAD هر یک از این گزینه ها زمان پردازش مختلفی دارند و بیشتر آنها فوری هستند ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است: چگونه پول را واریز کنم به حساب تجارت من وارد شوید؟
بررسی IC Markets


روی "DEPOSIT" کلیک کنید ، تمام اطلاعات را به عنوان تصویر زیر پر کنید ، "PROCEED" را کلیک کنید
بررسی IC Markets

حداقل مبلغ ودیعه در IC Markets چیست؟

IC Markets به مشتریان اجازه می دهد تا حساب خود را با حداقل 200 دلار یا معادل ارز باز کنند.


سپرده چه مدت طول می کشد؟

مدت زمان سپرده گذاری برای رسیدن به یک حساب معاملاتی بستگی به روش سپرده استفاده شده دارد.

به طور معمول ، سپرده های کارت اعتباری / نقدی ، Paypal ، Neteller ، Neteller VIP ، Skrill ، UnionPay ، FasaPay ، POLI ، Rapidpay ، Klarna ، ویتنام فوری هستند. در حالی که انتقال سیم ، کارگزار به بروکر 2-5 روز کاری طول می کشد. Bpay 12 تا 48 ساعت طول می کشد ، بانکداری اینترنتی تایلند 15 تا 30 دقیقه طول می کشد ، Bitcoin Wallet 1-2 ساعت طول می کشد

هزینه های سپرده؟

IC Markets هیچ گونه هزینه اضافی برای واریز یا برداشت از شما دریافت نمی کند. با این حال باید توجه داشته باشید که ممکن است در ازای پرداخت به برخی از موسسات بانکی بین المللی هزینه ای را متحمل شوید. IC Markets هیچگونه مسئولیتی در قبال چنین هزینه های بانکی نمی پذیرد.


برداشت

حداقل مبلغ برداشت چیست؟

هیچ وجود دارد حداقل و یا حداکثر خروج محدودیت در ICMarkets . علاوه بر این، معامله گران می توانند در واقع برداشت پول بیشتر برای یک کارت اعتباری از ابتدا با روش کارت اعتباری نهشته شده است. با این حال ، تاجر باید قبل از انجام این کار ، تأیید کارت اعتباری کامل را انجام دهد.

آیا IC Markets هزینه برداشت را می گیرد؟

IC Markets هیچ گونه هزینه اضافی برای واریز یا برداشت از شما دریافت نمی کند. با این حال باید توجه داشته باشید که ممکن است در ازای پرداخت به برخی از موسسات بانکی بین المللی هزینه ای را متحمل شوید. IC Markets هیچگونه مسئولیتی در قبال چنین هزینه های بانکی نمی پذیرد.

با این حال ، برای نقل و انتقالات بانکی بین المللی ، م processingسسه بانکی آنها هزینه پردازش 20 AUD یا معادل ارز را دریافت می کند. IC Markets این هزینه را از مبلغ برداشت شما کسر می کند. با این حال ، این ممکن است بسته به حوزه قضایی شما و بانکی که استفاده می کنید متفاوت باشد و ممکن است حداکثر تا 14 روز طول بکشد و هزینه های اضافی واسطه ای را متحمل شود.


چگونه می توانم سود خود را برداشت کنم؟

برو برو "انتقال" روی "برداشت وجوه" کلیک کنید ، تمام اطلاعات زیر را پر کنید ، روی "ارسال" کلیک کنید
بررسی IC Markets

چه مدت طول می کشد تا برداشت را انجام دهید؟

به طور معمول ، اگر درخواست برداشت قبل از ساعت 01:00 به وقت گرینویچ (12:00 AEST) دریافت شود ، در روز دریافت پردازش می شود. اگر درخواست برداشت شما بعد از این زمان دریافت شود ، در روز کاری بعدی پردازش می شود. هنگامی که درخواست برداشت شما را پردازش کردیم ، باید حداقل 3 روز کاری فرصت دهید تا وجوه به شما برسد. این بسته به روش برداشت استفاده می شود متفاوت خواهد بود. معمولاً برداشت های انجام شده با استفاده از Paypal یا کارت اعتباری بسیار سریعتر از انتقال وجه است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روشهای موجود برداشت را از صفحه برداشت در منطقه مشتری خود پیدا کنید

برداشت از کارت اعتباری / بدهی * به صورت رایگان پردازش می شود. پس از پردازش ، برداشت کارت اعتباری / بدهی ممکن است 3-5 روز کاری طول بکشد تا به کارت اعتباری شما برسد. با این حال باید توجه داشته باشید که در برخی موارد نادر ، بسته به پایان بانک ها ، این ممکن است گاهی 10 روز کاری طول بکشد.کمیسیون ها و هزینه ها


هزینه های معاملات IC Markets به نوع حساب افتتاح شده بستگی دارد: Raw Spreads (cTrader) ، Raw Spreads (MetaTrader) یا حساب استاندارد (MetaTrader). از آنجا که کارگزار نقدینگی درجه نهادی را ارائه می دهد ، اختلافات متغیر است ، زیرا قیمت ها از ارائه دهندگان نقدینگی متعدد حاصل می شوند.
بررسی IC Markets
فارکس اسپرد
بررسی IC Markets

کمیسیون های متاتریدر

کمیسیون های معاملاتی برای حساب های MetaTrader 4 Raw Spread در زیر نشان داده شده است:
بررسی IC Markets

کمیسیون های cTrader

کمیسیون حسابهای cTrader در زیر نشان داده شده است:
بررسی IC Markets
اسپردهای شاخص
بررسی IC Markets

برای کالاهای گسترده شده
بررسی IC Markets

کمیسیون ها

IC Markets معاملات بدون حق کمیسیون در شاخص ها ، اوراق قرضه ، معاملات آتی و ارزهای رمزپایه را در انواع حساب ها و همچنین در حساب استاندارد برای تجارت ECN فارکس ارائه می دهد.

نرخ مبادله

نرخ مبادله برای نگهداری موقعیت های یک شبه متفاوت است و در هر دو سیستم عامل معاملاتی MetaTrader و cTrader یافت می شود.پاداش و تبلیغات

در زمان بررسی این IC Markets ، کارگزاری پاداش سپرده یا تبلیغات میزبان ارائه نداده است. اما این می تواند با گذشت زمان تغییر کند.ویژگی های تجارت

IC Markets محصولات تجاری اضافی مانند MAM / PAMM ، سرویس خصوصی مجازی ، معاملات اجتماعی (MyFXbook AutoTrade ، ZuluTrade) و همچنین بسته ابزارهای پیشرفته تجارت را برای MetaTrader 4 و دسترسی به Trading Central ارائه می دهد.

MAM / PAMM

این نرم افزار برای معامله گران یا مدیران پول با استفاده از مشاوران خبره (EA) ایده آل است و با مدیریت چندین حساب از 1 رابط ساده ، عملکرد پلت فرم MetaTrader 4 را افزایش می دهد. سفارشات بلوک را می توان با 1 کلیک از حساب اصلی با روش های تخصیص از پیش تعیین شده اجرا کرد. هزاران حساب با 1 کلیک قابل معامله و تقریباً بدون تأخیر اضافی است.

ویژگی های MAM / PAMM
 • مدیر MAM برای تنظیم پارامتر معاملات در زمان واقعی
 • حساب معاملات نامحدود و مبلغ سپرده
 • معاملات - کامل ، Mini Micro Lot بهترین مزیت تخصیص را به خود اختصاص می دهد
 • تخصیص به حسابها در حداقل 0.01 لات (1000 واحد)
 • همه انواع سفارشات عادی پذیرفته شده است: Market ، Stop ، Limit
 • همه انواع سفارش منحصر به فرد پذیرفته می شوند: توقف عقب ، بستن و بستن همه
 • چندین حساب اصلی را با داشتن استراتژی های مختلف مدیریت کنید
 • به مشاور مشاور (EA) اجازه می دهد تا حساب های مدیریت شده را از طرف مشتری معامله کند
 • هر زیر حساب دارای یک خروجی برای نمایش گزارش است
 • پنجره تماشای بازار در MAM
 • نظارت بر مدیریت سفارشات زنده در MAM از جمله PL
 • STP در حساب اصلی برای اجرای سفارش عمده ، با تخصیص فوری به حساب های فرعی
 • نظارت بر کمیسیون ها و عملکرد در زمان واقعی
 • گزارش های مشتری ماهانه ، سه ماهه و سالانه را از طریق مدیر MetaTrader مدیریت کنید

نحوه درخواست برای حساب MAM / PAMM

1. به Platforms - MAM / PAMM بروید
بررسی IC Markets
2. به انتهای صفحه بروید ، فرم زیر را پر کنید ، روی "ارسال"
بررسی IC Markets

سرور خصوصی مجازی کلیک کنید

با در اختیار داشتن VPS تضمین می کند که می توانید EA خود را در محیطی بدون دردسر بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار رایانه ای اضافی ، اینترنت پشتیبان یا منبع تغذیه اجرا کنید. IC Markets ارائه دهندگان VPS را پیشنهاد می دهد که در داخل مراکز داده Equinix مستقر شده اند و از طریق آنها اتصال مستقیم به سرورهای تجاری آنها در Equinix NY4 وجود دارد.

سرورهای VPS با سه ارائه دهنده در دسترس هستند:دارندگان حساب هایForex VPS ، Beeks FX VPS ، سرورهای شهر نیویورک


Social Trading

دارندگان حساب های تجاری می توانند حساب های خود را با سیستم عامل های معاملات اجتماعی معروف ZuluTrade و MyFXbook ادغام کنند.

Myfxbook AutoTrade
بررسی IC Markets


چگونه می توانم برای Myfxbook AutoTrade ثبت نام کنم؟

در دو مرحله ساده و آسان می توانید یک حساب جدید Myfxbook AutoTrade باز کنید. تنها چند دقیقه طول می کشد.

1. حساب جدید Autotrade Trading را باز کنید

New Clients را باز کنید
افتتاح حساب جدید AutoTrade ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست اینجا کلیک کنید و 3 مرحله آسان را دنبال کنید.

مشتریان موجود
وارد منطقه امن مشتری خود شوید و Open a New Live Account را انتخاب کنید. پس از افتتاح حساب خود ، باید این مورد را به Myfxbook AutoTrade پیوند دهید ، برای این کار لطفاً گزینه menu Lodge a Support Ticket را انتخاب کرده و Myfxbook AutoTrade را در عنوان بلیط و شماره حساب خود را در متن تایپ کنید ، سپس روی ارسال کلیک کنید. .

2. با پر کردن فرم موجود در وب سایت Myfxbook ، حساب معاملاتی خود را به Myfxbook Auto Trading متصل کنید.

ZuluTrade
بررسی IC Markets


Advanced Trading Tools این برنامه ها ابزارهای کیفیت نهادی را بیش از آنچه در سیستم عامل اصلی تجارت ارائه شده اند به معامله گران می دهند. این لیست علاوه بر داشتن برخی از ویژگی های بسیار کاربردی تجارت و مدیریت تجارت ، شامل برنامه هایی است که در تصمیم گیری تجاری به همراه ابزارهای مفید مانند هشدارهای پیچیده ، امکانات پخش پیام ، اطلاعات بازار با هدف افزایش تجربه کلی تجارت کمک می کنند. ابزارهای Advanced Trader زیر بصورت انحصاری برای دارندگان حساب Live در دسترس است.

به عنوان بخشی از بهبود تجربه تجارت عمومی برای کاربران ، IC Markets 20 ابزار تجارت انحصاری را که قبلاً در MetaTrader 4 در دسترس نبوده است ، معرفی کرده است. تجار با برتری رقابتی.
 
 1. بررسی IC Markets Alarm Manager
  یک دستیار تجارت شخصی است که می تواند تاجر یا حتی پیروان آنها را در شبکه های اجتماعی مطلع کند.
 2. بررسی IC Markets Correlation Matrix
  اطلاعات مربوط به بازرگان را در مقیاس های زمانی مختلف ارائه می دهد و آنها را قادر می سازد تا تصمیمات بهتری بگیرند.
 3. بررسی IC Markets معامله همبستگی
  اجازه می دهد تا معامله گران همبستگی بین دو نماد و تفاوت های تجاری را مقایسه کنند.
 4. بررسی IC Markets Trade Terminal
  یک ابزار اجرای و تجزیه و تحلیل تجارت غنی از ویژگی ها که تجارت دقیق و سفارش بیشتر را با الگوی ارائه می دهد.
 5. بررسی IC Markets مدیر بازار
  کنترل کامل بر لیست های تماشای نمادها و کلیه فعالیت های سفارش را از یک پنجره کوچک و راحت فراهم می کند.
 6. بررسی IC Markets Sentiment Trader
  احساسات را بر اساس موقعیت های واقعی واقعی نشان می دهد: تعداد معامله گرانی که در حال حاضر کوتاه یا کوتاه هستند.
 7. بررسی IC Markets Session Map
  یک بازنگری سریع در بازار از طریق بازارهای مهم جهان و مناطق زمانی آنها به تاجر ارائه می دهد.
 8. بررسی IC Markets Smart Lines
  این ابزار از اشیا line خطی به عنوان ضرر یا ضرر برای موقعیت ها استفاده می کند. ویژگی ها شامل توقف ضرر در روند روند ، توقف های جزئی متعدد و توقف های مبتنی بر زمان هستند.
 9. بررسی IC Markets
  برنامه Stealth Orders به شما اجازه می دهد تا معامله گران سفارشات معلق خود را از سایر فعالان بازار با ویژگی های بیشتر پنهان کنند.
 10. بررسی IC Markets Tick ​​Chart Trader
  انواع نمودارهای تیک را نشان می دهد ، از جمله نمودارهای سنتی ، نمودارهای تیک دار به پایان رسیده و میله های شمع / شمع ها.
و بیشتر .. برنامه ها و شاخص های بیشتر به طور انحصاری در ICMarkets در دسترس هستند. فهرست برنامه ها و شاخص های آنها را مرور کنید.
پشتیبانی مشتری

IC Markets دارای یک بخش پشتیبانی اختصاصی است که بصورت 24/7 شبانه روز فعالیت می کند. از طریق گفتگوی زنده ، ایمیل و تلفن با آنها تماس بگیرید. گفتگوی زنده و پشتیبانی تلفنی می توانند در هر گونه س questionsال و س generalال کلی به شما کمک کنند ،

پشتیبانی گفتگوی زنده در IC Markets

چت زنده 24/7 (روزهای هفته و آخر هفته). ما از طریق چت زنده متصل شدیم. کمتر از 10 دقیقه طول کشید تا با تیم پشتیبانی گپ بزنید.

پشتیبانی ایمیل از طریق IC Markets

سوالات ایمیل
ارتباط با مشتری: [email protected]
پشتیبانی: [email protected]
حساب ها: [email protected]
بازاریابی: [email protected]
IB / Partners: [email protected]

ما چندین ایمیل به IC Markets ارسال کردیم و زمان پاسخ در کل عالی بود سریعترین پاسخ از IC Markets کمتر از 40 دقیقه و کمترین پاسخ 9 ساعت بود. ممکن است زمان پاسخ پشتیبانی با IC Markets برای شما متفاوت باشد ، اما این تجربه ما ارسال 10 ایمیل در زمان های مختلف بود.

تیم س resolvedالات ما را حل و پاسخ داد. به طور کلی پشتیبانی ایمیل خوبی از IC Markets است.


پشتیبانی تلفنی در IC Markets

شماره تلفن های جهانی به طور
کلی: +61 (0) 2 8014 4280

شماره تلفن رایگان
استرالیا: +1300 600 644


علاوه بر اینکه آنها دارای یک بخش پرسش و پاسخ جامع هستند


بررسی IC Markets

پشتیبانی مشتری به چندین زبان از جمله انگلیسی ، چینی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، تایلندی و ویتنامی ارائه می شود.آموزش تحقیق

مفاهیم کلی در مورد بازار فارکس (ارز) را بیاموزید و با برخی از اصول فارکس آشنا شوید. سفر خود را به فارکس آغاز کنید و نحوه عملکرد بازار فارکس ، اصول تجزیه و تحلیل فنی و اساسی و آنچه در بازار فارکس تأثیر می گذارد را درک کنید.

مطالب آموزشی

تیم IC Markets دارای تجربه قابل توجهی در صنعت فارکس است ، بنابراین می داند که معامله گران دقیقاً به چه چیزهایی می خواهند و چه نیاز دارند. مطالب آموزشی بصورت رایگان ارائه می شود و به شما امکان می دهد از طریق گزارش های تجزیه و تحلیل فنی منظم ، آموزش های ویدئویی ، ابزارهای اطلاعاتی ، وبینارها و موارد دیگر ، دید واضحی از موضوع بدست آورید.
بررسی IC Markets

مواد تحقیقاتی

IC Markets ابزارهای تحقیقاتی مربوط به ایده های معاملاتی را که مبتنی بر شاخص های فنی ، ابزارهای نمودارسازی و یک خبر است ، به معامله گران ارائه می دهد تا بتوانند از آخرین اخبار مطلع شوند.

بررسی IC Markets


IC Markets همچنین یک وبلاگ تجزیه و تحلیل بازار ، یک تقویم اقتصادی و اخبار فارکس به همراه تقویم اختصاصی خود را فراهم می کند. بخش تجزیه و تحلیل بازار IC IC همچنین از طریق سیستم عامل های تجاری آنها قابل دسترسی است.نتیجه

IC Markets شماره استرالیا است. 1 و یکی از برترین کارگزاران آنلاین فارکس در جهان که زمینه تجارت منحصر به فرد ECN را فراهم می کند.

آی سی مارکت دارای مقررات پیشرو در ASIC است. در مقایسه با سایر کارگزاران واقعاً یکی از بهترین پیشنهادات تجاری را دارد. نه تنها معامله گران قادر به انتخاب انواع ابزارهای مالی هستند ، بلکه انواع سیستم عامل های تجارت ، حساب ها و سایر ویژگی ها و ابزارها را نیز انتخاب می کنند.

پیشنهاد IC Markets برای هر نوع معامله گر ، از مبتدی تا تجار پیشرفته که حجم بالایی تجارت می کنند ، متناسب است. اگر تازه وارد تجارت هستید ، IC Markets بهترین پشتیبانی را در کلاس برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد. اگر شما یک تاجر باتجربه هستید و به دنبال یک کارگزار ECN با بهترین شرایط تجارت و اجرای سریع هستید

IC Markets دارای بهینه سازی فنی است که در صورت در نظر گرفتن شرایط اجرا همراه با بهینه سازی سیستم عامل ، طیف وسیعی از ابزارها و همچنین یک سرویس پشتیبانی قوی مشتری ، بسیار قابل توجه است.

IC Markets گزینه بسیار خوبی برای انتخاب شماست.

با این حال ، ما خوشحال خواهیم شد که نظر شخصی شما را در مورد این سیستم عامل بدانیم ، شما می توانید تجربه خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید ، یا در صورت لزوم اطلاعات اضافی را از ما بخواهید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!