معرفی

SabioTrade یک پلت فرم معاملاتی پیشگام است که از معامله گران با استعداد دعوت می کند تا به عنوان معامله گران غیر کارکنان فعالیت کنند و بدون در نظر گرفتن سوابق آنها از سال 2021 یک پلت فرم و زیرساخت را برای آنها فراهم می کند. هدف این شرکت از طریق ساده کردن دسترسی به پیشرفته و پیشرفته، برهم زدن چشم انداز مالی است. ابزارهای معاملاتی درجه یک برای همه، در همه جا. این پلتفرم ترکیبی بهینه از فناوری، منابع و پشتیبانی لازم برای هر معامله گر برای اتخاذ تصمیمات تجاری آگاهانه را فراهم می کند.

  • حداقل سپرده: 50 دلار
  • دارایی ها: جفت های FX و شاخص های CFD، فلزات، سهام، و ارزهای دیجیتال
  • حساب دمو: بله
  • اهرم: 30:1

بررسی SabioTrade

پلت فرم معاملاتی

در SabioTrade، معامله‌گران می‌توانند به بیش از 100 نشانگر داخلی، ویجت‌ها و هشدار دسترسی داشته باشند. این پلتفرم طیف وسیعی از طرح‌ها را ارائه می‌کند که نیازهای معاملاتی مختلف را برآورده می‌کنند، با حساب‌های سرمایه‌گذاری شده تا سقف 100000 دلار و اهرم سخاوتمندانه 30:1، که از آنچه اکثر حساب‌های کارگزاری و شرکت‌های تجاری اختصاصی می‌توانند ارائه کنند، پیشی می‌گیرد.

می‌توانید محصولات زیر را معامله کنید: جفت‌های FX و شاخص‌های CFD، فلزات، سهام سهام و ارزهای دیجیتال.

SabioTrade با بیش از صد و پنجاه هزار معامله‌گر اختصاصی در سراسر جهان، توسط کاربرانش به دلیل ثبت‌نام ساده و تقریباً آنی شناخته شده است. جدا از ارزیابی سریع ارزیابی، که برای داوطلبان بسیار ساده است، آنها به آموزش جامع مجهز هستند. این پلتفرم امکان دسترسی به دوره های آموزشی رایگان در قالب مکتوب، وبینارها و اپلیکیشن سیگنال های تجاری را فراهم می کند. پوشش مبانی تجارت و تحلیل تکنیکال بنیادی و موارد دیگر. همه این ویژگی‌ها با هدف تسهیل تطبیق معامله‌گران با پلتفرم و تقویت مؤثر زیرساخت معاملاتی پویا برای تجارت است.


بررسی SabioTrade

انواع حساب ها

هنگام مقایسه کارگزاران آنلاین، یکی از اولین گام های شما بررسی انواع مختلف حساب هایی است که آنها ارائه می دهند. حداقل سرمایه مورد نیاز چقدر است؟ مزایای نقاط ورودی مختلف چیست؟

با SabioTrade، می توانید با یکی از سه نوع حساب شروع کنید یا به آن ارتقا دهید. هر سطح مزایای مختلفی را ارائه می دهد، و با افزایش سرمایه گذاری شما، بازده و پاداش های بالقوه نیز افزایش می یابد. SabioTrade دارای سه سطح حساب است: Standard، Premium و Platinum. اجازه می‌دهیم به هر یک از حساب‌ها، نیازهای آنها و آنچه که هنگام ثبت نام برای هر کدام به دست می‌آورید، نگاه کنیم.

استاندارد

50 دلار کارمزد یکباره برای 10000 دلار موجودی حساب و مشتری 70 درصد سود را حفظ خواهد کرد.


حق بیمه

125 دلار کارمزد یکباره برای 25000 دلار موجودی حساب و مشتری 80 درصد سود را حفظ خواهد کرد.


پلاتین

500 دلار کارمزد یکباره برای 100000 دلار موجودی حساب و مشتری 80٪ سود را حفظ خواهد کرد.

بررسی SabioTrade


حساب آزمایشی

هنگامی که به یک کارگزار آنلاین فکر می کنید، ایده خوبی است که قبل از معامله در یک حساب واقعی، حساب آزمایشی شرکت را بررسی کنید. استفاده از یک حساب آزمایشی به شما این امکان را می دهد که پلتفرم را ارزیابی کنید و ببینید که آیا همه ابزارها و ویژگی های مورد نظر شما را در یک کارگزار معاملات آنلاین ارائه می دهد یا خیر.

حساب‌های آزمایشی فرصتی برای تست درایو قبل از خرید هستند. می توانید با فرآیندهای پلتفرم برای انجام معاملات و چیدمان رابط کاربری آشنا شوید. یک کارگزار خوب به کاربران یک فرصت آزمایشی رایگان ارائه می دهد، و SabioTrade این کار را می کند.

SabioTrade به معامله گران این فرصت را می دهد تا استراتژی ها را تمرین کنند و با حساب آزمایشی خود با پلتفرم آشنا شوند. برای ایجاد یک حساب آزمایشی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ایمیل خود ثبت نام کنید و 1000 دلار وجوه مجازی دریافت خواهید کرد.

این وجوه بدون ریسک به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا SabioTrade نیازهای شما را به عنوان یک معامله گر برآورده می کند یا خیر. در غیر این صورت، انصراف از بستن حسابی که قبلاً در آن سرمایه گذاری کرده اید آسان تر است.

بررسی SabioTrade


سپرده ها و برداشت ها

با SabioTrade، حداقل سپرده مورد نیاز بستگی به نوع حسابی دارد که می خواهید باز کنید. شما می توانید با پول واقعی با حداقل 50 دلار با یک حساب استاندارد شروع به معامله کنید، اما برای یک حساب VIP، به دنبال کاهش حداقل 500 دلار هستید.

هنگامی که آماده برداشت سود خود هستید، لطفاً یک ایمیل به [email protected] ارسال کنید و مبلغی را که می خواهید برداشت کنید درخواست کنید. سپس برداشت شما را پردازش خواهیم کرد.

شما می توانید سود خود را در هر زمان برداشت کنید. در زمان هر درخواست انصراف، ما نیز سهم خود را از سود حاصله برداشت خواهیم کرد.

نکته مهم: هنگامی که درخواست برداشت کردید، حداکثر بازخرید انتهایی شما در موجودی اولیه شما تعیین می شود.

  • حواله بانکی
  • کارت های اعتباری / بدهی
  • کیف پول الکترونیکی
  • ارزهای رمزنگاری شده


پشتیبانی مشتری

SabioTrade چندین انتخاب برای نحوه ارتباط با آنها دارد.

  • چت: در وب‌سایت و برنامه آن‌ها، یک پنجره چت ظاهر می‌شود و امکان انتخاب چت زنده را در اختیار شما قرار می‌دهد. عملکرد چت زنده قوی است و از چندین زبان پشتیبانی می کند.
  • آدرس ایمیل: شاید نگرانی شما نیاز به توجه فوری نداشته باشد. در آن نمونه، می‌توانید یک ایمیل به [email protected] ارسال کنید و در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

نتیجه

SabioTrade پلتفرمی را برای تعامل با معامله گران دیگر، به دست آوردن بینش متخصص و ترسیم یک مسیر تجاری موفق برای افزایش سفر تجاری کاربران پلت فرم ارائه می دهد. این شرکت وقف رشد و موفقیت معامله گران خود است، خواه آنها تازه کار باشند یا حرفه ای باتجربه. پیوستن به اکوسیستم Sabio Trade به معنای آغاز یک ماجراجویی تجاری پربار است.

علاوه بر این، SabioTrade ممکن است منابع آموزشی و تجزیه و تحلیل بازار را برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری آگاهانه معاملات و مدیریت ریسک به طور موثر ارائه دهد. با این حال، مانند هر نوع تجارت مالی، درک ریسک های موجود و استفاده از استراتژی های مدیریت ریسک مناسب برای به حداقل رساندن زیان های احتمالی مهم است.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!