خلاصه نکته

مرکز فرماندهی بلیز، دبی
کشور تنظیم کننده ESMA، CySEC، ASIC و غیره
بستر، زمینه نرم افزار معاملاتی متاتریدر که پلتفرم های MT4 و MT5 را ارائه می دهد
ابزار سهام، CFD در فارکس، کالاها، سبدها، فلزات
هزینه ها هزینه ها و اسپردهای معاملاتی در مقایسه با رقابت متوسط ​​هستند
حساب آزمایشی در دسترس
حداقل سپرده 5 دلار
ارزهای پایه ارزهای مختلف پشتیبانی می شود
قدرت نفوذ 1:30 (EU) 1:888
گزینه های برداشت
انتقال بانکی کارت اعتباری
Skrill، Neteller و غیره
تحصیلات آموزش حرفه ای با مطالب آموزشی گسترده، وبینارهای زنده و سمینارهای منظم
پشتیبانی مشتری 24/5


معرفی

بررسی XM
XM اولین بار در سال 2009 در قبرس راه اندازی شد، تا کنون مشتریانی از بیش از 190 کشور جهان را به کار گرفته است و یکی از قابل اعتمادترین کارگزاران تنظیم شده است.
XM توسط FSC Belize تنظیم می شود و آنها دارای گذرنامه اروپایی با MiFID هستند و همچنین توسط CySEC در قبرس تنظیم می شود و همچنین در استرالیا به عنوان یک نهاد ASIC تنظیم می شود.

آنها بیش از 400 ابزار مختلف ارائه می دهند که شامل بیش از 350 CFD و همچنین بیش از 55 جفت ارز است.

حدود 1.5 میلیون معامله‌گر و سرمایه‌گذار در XM طیف گسترده‌ای از محصولات تجاری XM و کارگزار خدماتی را که همراه با راه‌حل‌های معاملاتی پیشرفته ارائه می‌دهد، انتخاب می‌کنند، اما برای معامله‌گران مبتدی نیز مناسب است. دلیل چنین رشد سریع و اعتماد به کارگزار این استهدف XM ارائه یکی از بهترین تجربه کاربری در صنعت به مشتریان خود است.

آنها بیش از 20 گزینه زبان را برای کاربران خود ارائه می دهند و برای هر و همه سطوح معامله گر پاسخگو هستند. یکی از جوایز اخیری که آنها دریافت کرده اند این است که توسط مجله World Finance به عنوان بهترین کارگزار FX در اروپا در سال 2018 معرفی شده است.


جوایز

به طور کلی، XM به تمرکز زیادی بر نیازهای مشتری دست یافت، در حالی که شرایط بسیار رقابتی و طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد که معامله گران جهانی را جذب می کند. جدای از نتایج بسیار خوب و شهرت آن در بین جامعه تجاری، XM با جوایز معتبر بسیاری برای دستاوردهای صنعت از جمله بهترین کارگزار فارکس برای اروپا، مورد اعتمادترین کارگزار و غیره، به رسمیت شناخته شد.

بررسی XMXM ایمن است یا کلاهبرداری؟

گروه کارگزار XM از نهادها به استانداردهای نظارتی پیشرفته پایبند هستند زیرا کارگزار به طور کامل با سیاست های مقررات لازم در هر حوزه قضایی که فعالیت می کند مطابقت دارد. بنابراین، Trading Point of Financial Instruments Ltd (XM.com) به عنوان یک کارگزار ایمن در نظر گرفته می شود زیرا مشتریان مطابق با دستورالعمل بازارهای ابزارهای مالی (MiFID) اتحادیه اروپا اداره می شوند و سایر تعهدات نظارتی را نیز دنبال می کنند.

آیا XM تنظیم شده است؟

گروه XM گروهی از کارگزاران آنلاین تنظیم شده است که به عنوان نقطه تجارت ابزارهای مالی با مسئولیت محدود در سال 2009 تأسیس شد و توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود. یک نهاد دیگر Trading Point of Financial Instruments در سال 2015 در استرالیا تأسیس شد و تنظیم شده توسطکمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) . بنابراین همانطور که در بررسی XM ما می بینیم، تعهدات نظارتی در سطحی پایدار پوشش داده می شوند.

علاوه بر این، عملیات جهانی توسط XM global Limited که در سال 2017 تأسیس شد و توسط کمیسیون خدمات مالی تنظیم می‌شود، فعال می‌شود و امکان ارائه خدمات خود را در سراسر جهان فراهم می‌کند. با وجود این واقعیت که IFSC یک مجوز دریایی است، که در واقع نظارت دقیق بر فرآیندهای معاملاتی را اجرا نمی کند، اما مقررات سنگین اضافی XM آن را به یک انتخاب قابل قبول تبدیل کرده است.

موجودیت XM مقررات و مجوز
نقطه تجارت ابزارهای مالی با مسئولیت محدود شماره ثبت CySEC (قبرس) 120/10
نقطه تجارت ابزارهای مالی Pty Ltd شماره ثبت ASIC (استرالیا) 443670
نقطه تجاری MENA Limited تنظیم شده توسط مرجع خدمات مالی دبی (DFSA) شماره مرجع F003484
XM Global Limited شماره ثبت FSC (بلیز) 000261/158


آیا XM یک کارگزار قابل اعتماد است؟

ایده اصلی مقررات این است که معامله‌گر می‌تواند امن معامله کند، زیرا می‌داند که وجوه مشتریان طبق سخت‌ترین قوانین با حداقل خطرات تقلب یا استفاده ناعادلانه همکاری می‌کنند. XM محیط معاملاتی خود را بر اساس اقدامات نظارتی انجام می دهد که آن را به یک کارگزار قابل اعتماد تبدیل می کند.

وجوه مشتری در بانک‌های درجه سرمایه‌گذاری نگهداری می‌شود و از حساب‌های مجزا استفاده می‌کند، همچنین در زیر مجموعه صندوق جبران خسارت سرمایه‌گذار قرار می‌گیرد که در صورت ورشکستگی کارگزار، بازیابی وجوه تا سقف 20000 یورو را تضمین می‌کند (توجه داشته باشید که طرح پوشش بستگی به نهاد خاص دارد - Trading Point of Financial. Instruments Ltd). علاوه بر این، یکی از مزایایی که شما به عنوان یک معامله گر به دست خواهید آورد، محافظت از تعادل منفی است، بنابراین هیچ خطری برای از دست دادن بیش از موجودی موجود وجود ندارد.

حساب s

شما ممکن است یک معامله گر جدید یا حرفه ای باشید، بنابراین XM یک انتخاب ایده آل از بین انواع حساب ها متناسب با پتانسیل معاملاتی شما، همچنین با توانایی بالقوه برای افزایش درآمد شما با انتخاب صحیح نوع حساب انجام داده است. می‌توانید با انجام مراحل ساده راستی‌آزمایی یک حساب باز کنید و از طریق یک فرآیند کاملاً دیجیتالی که برای پیمایش ساده است، ارسال کنید.

اگر در تجارت یک حساب آزمایشی تازه کار هستید، ابزار مفید دیگری برای آزمایش پتانسیل معاملاتی است که XM برای استفاده رایگان ارائه می کند.
طرفداران منفی
 • باز کردن سریع حساب دیجیتال
 • جابجایی آسان بین نسخه آزمایشی و حساب کاربری زنده
 • پیشنهاد بین حساب ها فقط بر اساس اسپرد یا با هزینه کمیسیون
 • حداقل سپرده بسیار کم
 • انواع حساب ها بسته به حوزه قضایی متفاوت است
انواع حساب

XM طیف وسیعی از انواع حساب ها را به مشتریان ارائه می دهد که هر کدام ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. انواع مختلف حساب‌ها مبالغ اهرمی متفاوتی را بر اساس حوزه‌های قضایی مختلف نظارتی (CySEC، ASIC و FSC) و همچنین انتخاب حساب‌های بدون کمیسیون یا مبتنی بر کمیسیون، و همچنین یک حساب سهام، حساب اسلامی بدون معاوضه و یک حساب ارائه می‌دهند. حساب معاملاتی نسخه ی نمایشی

مثال: نهادهای XM بسته به قانون حوزه قضایی، بنابراین پیشنهادات کمی متفاوت اعمال می‌کنند، در حالی که در دسترس بودن حساب‌ها به کشور محل اقامت مشتری بستگی دارد. شعبه CY مشابه سه نوع حساب ارائه می دهد، به استثنای حساب های بسیار کم، همچنین ممکن است برخی شرایط نیز متفاوت باشد.

اما XM بین چهار نوع حساب اصلی - Micro، Standard، XM Ultra Low Account و Shares Accounts انتخاب کرد در حالی که همه ویژگی های ارائه شده سفارشی هستند.

به طور کلی، XM این کار را ساده کرده است زیرا می‌توانید سبک معاملاتی ترجیحی را از طریق هر یک از حساب‌ها برای معامله در اندازه کوچک‌تر از طریق Micro Lot یا معامله اندازه معمولی با حساب استاندارد بر اساس تنها بر اساس اسپرد انتخاب کنید. در نهایت، Zero Accounts استراتژی کارمزد دیگری را به شما پیشنهاد می‌کند که در آن اسپرد یک مظنه بین بانکی است که از 0 پیپ شروع می‌شود و هزینه معاملات از طریق کمیسیون در هر لات کسر می‌شود.

بنابراین قبل از ورود به سیستم، حتماً پیشنهاد مربوطه را تأیید کنید، همچنین به تفکیک زیر مراجعه کنید.


حساب های تجاری جهانی XM (تحت نظارت IFSC)

بررسی XM

حساب های تنظیم شده XM CySEC
بررسی XM
آیا می توانید حساب XM را در آفریقای جنوبی باز کنید؟

اگر یک معامله گر از آفریقای جنوبی هستید - بله، می توانید حساب XM را باز کنید ، زیرا XM از سال 2016 و حتی پس از درخواست برای معامله گران آفریقای جنوبی برای ثبت نام به تنظیم کننده محلی درخواست داده است. بنابراین معامله‌گران واقعاً در سراسر جهان می‌توانند از ویژگی‌های مشتری‌محور فوق‌العاده‌ای که XM ارائه می‌کند لذت ببرند و نسبتاً به راحتی در تمام مزایای معاملات شرکت کنند.


ارزهای پایه حساب؟

در مورد ارزهای پایه حساب، XM در این زمینه نیز انعطاف‌پذیری بیشتری را اضافه کرده است، زیرا با انتخاب حساب XM می‌توانید ارز پایه دلخواه خود را از گزینه‌های پشتیبانی شده عالی انتخاب کنید. این محدوده شامل راند آفریقای جنوبی (ZAR) یا دلار سنگاپور (SGD) و سایر ارزهای جهانی است.

بنابراین در مجموع ثبت نام با XM به شما امکان شفافیت تراکنش پول را می دهد، در حالی که هنگام انتخاب نرخ پایه دلخواه خود، از هزینه های تبدیل هم برای واریز و هم برداشت اجتناب خواهید کرد.قدرت نفوذ

بسته به نوع حساب و نهادی که تحت آن XM از تعهدات نظارتی پیروی می کند، شما حق دریافت اهرم در مقیاس 1:1 تا 888:1 را دارید. بنابراین برای درک اینکه از چه سطح اهرمی حق استفاده دارید، همیشه به شرایط اقامت خود مراجعه کنید زیرا نهادهای XM مختلف به دلیل تعهدات قانونی دوباره شرایط متفاوتی را اعمال می کنند.
 • XM اهرمی را تا 30:1 ارائه می دهد. این اهرم برای نهاد تحت نظارت اتحادیه اروپا گروه اعمال می شود. همچنین، اهرم به ابزار مالی معامله شده بستگی دارد
 • XM استرالیا و مقررات آن حداکثر 30:1 را مجاز می‌کند
 • و XM Global Ltd اهرم بالای 1:888 را ارائه می دهد
با این حال، همیشه اهرم خود را هوشمندانه انتخاب کنید، و همچنین نهادی را که می خواهید تحت آن معامله کنید، که ممکن است از طریق مرکز آموزشی XM اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بررسی XM

ابزار بازار

در مجموع، بیش از 1000 CFD مختلف توسط XM ارائه شده است. بیش از 55 جفت ارز با مجموع بیش از 1000+ بازار تجاری در حال ارائه هستند و هیچ محصول ETF ارائه نمی کنند.

بررسی XM
هزینه کمیسیون

با XM مقدار کارمزد و کمیسیونی که باید بپردازید بستگی به نوع حسابی که با آنها دارید دارد. شما دو حساب دارید که بدون کمیسیون هستند - حساب های استاندارد و میکرو، در حالی که حساب XM Zero بر اساس کمیسیون است.

دارایی های سطح کارمزد شرایط کارمزد
SP 500 CFD کم هزینه ها در اسپرد تعبیه شده است، 0.7 میانگین هزینه اسپرد است.
اروپا 50 CFD کم هزینه ها در اسپرد تعبیه شده است، 2.6 میانگین هزینه اسپرد است.
یورو دلار میانگین با حساب‌های استاندارد و خرد، کارمزدها در اسپرد قرار می‌گیرند، 1.7 پیپ هزینه اسپرد است. با حساب های XM Zero، 3.5 دلار کمیسیون به ازای هر 100 000 دلار معامله وجود دارد و میانگین اسپرد 0.1 پیپ است.
هزینه عدم فعالیت کم هزینه عدم فعالیت 5 دلار در ماه پس از 90 روز. اگر موجودی به $0 برسد حساب بایگانی می شود.


در بخش‌های زیر، مرتبط‌ترین کارمزدهای XM برای هر کلاس دارایی را خواهید یافت. به عنوان مثال، در مورد معاملات فارکس و شاخص سهام، اسپرد، کمیسیون و نرخ تامین مالی مهمترین کارمزد هستند.

ما همچنین هزینه‌های XMs را با دو کارگزار مشابهی که انتخاب کردیم، XTB و eToro مقایسه کردیم. این انتخاب بر اساس عوامل عینی مانند محصولات ارائه شده، مشخصات مشتری، ساختار هزینه، و غیره است. خلاصه ای دقیق تر از جایگزین های XM را ببینید.

برای داشتن یک نمای کلی از XM، اجازه دهید با کارمزد معاملات شروع کنیم.

کارمزد معاملات XM

کارمزد معاملات XM کم است.

حساب‌های استاندارد و میکرو اسپردهای بالاتری دریافت می‌کنند اما کارمزد ندارند. حساب XM Zero اسپردهای کمتری را دریافت می کند، اما کمیسیون وجود دارد. محاسبات زیر با استفاده از حساب استاندارد انجام شده است.

ما می دانیم که مقایسه کارمزدهای معاملاتی برای کارگزاران CFD دشوار است. پس چگونه به مشکل شفاف و قابل مقایسه بودن هزینه های آنها نزدیک شدیم؟ ما کارگزاران را با محاسبه تمام کارمزدهای یک معامله معمولی برای محصولات انتخابی مقایسه کردیم.

ما ابزارهای محبوب را در هر طبقه دارایی انتخاب کردیم:

 • CFD های شاخص سهام: SPX و EUSTX50
 • CFD های سهام: اپل و وودافون
 • فارکس: EURUSD، GBPUSD، AUDUSD، EURCHF و EURGBP

یک معامله معمولی به معنای خرید یک موقعیت اهرمی، نگه داشتن آن به مدت یک هفته و سپس فروش است. برای حجم، موقعیت 2000 دلاری را برای شاخص سهام و CFDهای سهام و 20000 دلار برای معاملات فارکس انتخاب کردیم. اهرمی که ما استفاده کردیم این بود:

 • 20:1 برای CFD های شاخص سهام
 • 5:1 برای CFD های سهام
 • 30:1 برای فارکس

این کارمزدهای معیار همه چیز شامل اسپرد، کمیسیون و هزینه های تامین مالی برای همه کارگزاران است. بیایید حکم کارمزد XM را ببینیم.

هزینه های CFD

XM معمولاً کارمزدهای معاملاتی CFD پایینی دارد. در مقایسه با رقبای آن، تقریباً یکسان یا کمتر هستند.

کارمزد XM CFD برای یک موقعیت طولانی 2000 دلاری که به مدت یک هفته نگهداری می شود
کارمزد CFD شاخص SP 500 2.4 دلار 2.0 دلار 2.4 دلار
کارمزد CFD شاخص اروپا 50 2.4 دلار 2.2 دلار 2.7 دلار
کارمزد CFD اپل 3.4 دلار 17.9 دلار 6.3 دلار
کارمزد وودافون CFD 5.6 دلار 20.9 دلار

هزینه های فارکس

هزینه های فارکس XMs در مقایسه با رقبای خود متوسط ​​است.

کارمزدهای محک فارکس XM برای یک موقعیت طولانی 30:1 20000 دلاری که به مدت یک هفته حفظ می شود.
17.1 دلار 15.0 دلار 19.6 دلار
هزینه معیار GBPUSD 13.8 دلار 11.1 دلار 16.2 دلار
کارمزد معیار AUDUSD 13.9 دلار 10.0 دلار 12.4 دلار
هزینه معیار EURCHF 9.1 دلار 6.6 دلار 11.8 دلار
12.2 دلار 9.9 دلار 19.9 دلار

هزینه سهام واقعی

مشتریان غیر اروپایی نیز می توانند با استفاده از حساب اشتراک سهام واقعی را معامله کنند . کارمزد کمیسیون به این بستگی دارد که در کدام بازار سهام معامله می کنید.

کمیسیون سهام XM
بازار سهام حداقل کمیسیون به ازای هر تراکنش (USD) کمیسیون به ازای هر تراکنش (%)
ایالات متحده آمریکا 1.0 0.04
بریتانیا 9.0 0.1
آلمان 5.0 0.1
فرانسه 5.0 0.1

کارمزدهای غیر تجاری

XM کارمزد غیر تجاری متوسطی دارد. هیچ کارمزد حسابی وجود ندارد و XM در اکثر موارد هیچ کارمزدی برای برداشت دریافت نمی‌کند، اگرچه برداشت‌های بانکی زیر 200 دلار هزینه 15 دلاری دارند.

پس از 90 روز عدم فعالیت ماهیانه 5 دلار هزینه عدم فعالیت وجود دارد . این مبلغ هر ماه شارژ می شود تا زمانی که موجودی شما به 0 دلار کاهش یابد، در این مرحله حساب شما بایگانی می شود.

هزینه های غیر تجاری XM
کارمزد سپرده گذاری

هزینه های شبانه روزی

در نهایت، باید کارمزد یک شبه XM یا کارمزدی را که یک معامله گر می پردازد را در صورتی که موقعیت بیش از یک روز باز شود و از طریق قرارداد مبادله ای به عنوان هزینه توافق شده است، محاسبه کنید. هر ارز دارای نرخ بهره متفاوتی است که به عنوان یک محاسبه ارائه می شود.

به عنوان مثال، فرض کنید که نرخ بهره در ژاپن و ایالات متحده به ترتیب 0.25٪ در سال و 2.5٪ در سال است، با یک موقعیت باز، شما می توانید 6.16 دلار در روز کسب کنید یا 6.16 دلار در روز ضرر کنید، همانطور که rollover به عنوان سود محاسبه می شود. به ارز وام گرفته شده یا به دست آمده از ارز خریداری شده. .

پلتفرم های معاملاتی

XM پلت فرم معاملاتی خود را ندارد. در عوض، از پلتفرم های شخص ثالث استفاده می کند: MetaTrader 4 و MetaTrader 5. این پلتفرم ها از نظر عملکرد و طراحی بسیار شبیه به یکدیگر هستند. یک تفاوت عمده این است که نمی توانید CFD های سهام را در متاتریدر 4 معامله کنید. آنها فقط در متاتریدر 5 در دسترس هستند.

بررسی XM

تجارت وب

پلتفرم تجارت وب XM قابلیت سفارشی سازی عالی دارد. شما به راحتی می توانید اندازه و موقعیت زبانه ها را تغییر دهید.

به طور مستقیم فقط از یک حساب قابل دسترسی است و در نسخه های مختلف موجود است، همه پلتفرم ها با یک سایت کامل از تجزیه و تحلیل فنی، شاخص ها و ابزارهای جامع، سفارشات توقف یا پایانی یکپارچه شده اند. بنابراین شما می توانید فقط با استفاده از مرورگر به تجارت XM دسترسی داشته باشید و به تجارت وب وارد شوید.

بررسی XM

طرفداران منفی
 • نرم افزار کاربر پسند
 • تکیه گاه اصلی در پلتفرم های MT4 و MT5
 • 16 پلتفرم مختلف مناسب برای تجارت وب، موبایل و دسکتاپ
 • اپلیکیشن موبایل برای iOS و اندروید
 • ساده برای استفاده
 • گزارش کارمزد
 • پشتیبانی از زبان های متعدد
 • فقط متاتریدر ارائه شده است


تجارت رومیزی


از نظر طراحی و عملکرد، پلتفرم دسکتاپ XMs MetaTrader 4 تقریباً مشابه پلتفرم تجارت وب است. یکی از تفاوت های اصلی این است که می توانید هشدارهای قیمت را در پلت فرم معاملات دسکتاپ تنظیم کنید.
طراحی یکسانی دارد، به همان زبان‌ها موجود است، انواع سفارش‌های مشابه را ارائه می‌دهد، عملکردهای جستجوی یکسانی دارد، و همان پورتفولیو و گزارش‌های کارمزد را به عنوان پلتفرم تجارت وب ارائه می‌دهد. پلت فرم معاملاتی دسکتاپ احراز هویت دو مرحله ای ندارد. با این حال، XM یک روش ورود به حساب کاربری دو مرحله ای را در وب سایت ارائه می دهد که در آن می توانید وجوه را واریز و برداشت کنید.

برای تنظیم اعلان‌های ایمیل یا تلفن همراه، باید آدرس ایمیل و شناسه MetaQuotes موبایل خود را اضافه کنید (می‌توانید آن را در تنظیمات برنامه‌های MT4 پیدا کنید). اگر به Tools و سپس Options بروید، می توانید آنها را اضافه کنید.
بررسی XM


Mobile Trading

XM دارای یک پلت فرم معاملاتی عالی برای موبایل است که توسط MetaTrader 4 ارائه شده است. این یک پلت فرم خوب طراحی شده و کاربر پسند با عملکرد جستجوی خوب است. با این حال، ورود به سیستم Touch/Face ID پشتیبانی نمی‌شود.

به عنوان یک پلتفرم تنها متاتریدر بودن، می‌توانید از پلتفرم‌ها در دستگاه‌های iOS و Android استفاده کنید، چه از طریق برنامه‌های MT4 یا Mt5 باشد که می‌توانید بلافاصله از اپ استور یا فروشگاه اندروید پلی دانلود کنید.

برنامه های MT4 و MT5 ارائه نمودار عالی با 3 نوع نمودار، بیش از 30 اندیکاتور فنی در بسته خود و مجله تاریخچه معاملات کامل
طرفداران منفی
 • کاربر پسند
 • عملکرد جستجوی خوب
 • هشدارهای قیمت
 • بدون ورود به سیستم لمسی/فیس آیدی
 • بدون تایید سفارش

ما واقعاً از طراحی و کاربرپسند بودن آن خوشمان آمد. شما به راحتی تمام ویژگی ها را پیدا خواهید کرد.
بررسی XM

توابع جستجو خوب هستند. می توانید با تایپ نام محصول یا با پیمایش پوشه های دسته بندی جستجو کنید.
بررسی XM

می‌توانید از همان نوع سفارش و محدودیت‌های زمانی سفارش در پلت‌فرم تجارت اینترنتی استفاده کنید.
بررسی XMسپرده ها و برداشت ها

تراکنش وجوه در XM نیز به روش مشتری مداری مدیریت می شود، معامله گران دارای انتخابی از روش های پرداخت متعدد هستند که در همه کشورها پشتیبانی می شود. گزینه‌های پرداخت مختلف از جمله معمولاً استفاده می‌شود، همچنین XM دوباره از راحتی مشتریان مراقبت کرد و یک گزینه انتقال بانکی محلی را معرفی کرد که امکان تأمین مالی حساب را از طریق بانک‌های محلی و ارز بدون هزینه‌های تبدیل فراهم می‌کند.

طرفداران منفی
 • سپرده های دیجیتال سریع، از جمله Neteller، WebMoney و کارت های اعتباری
 • 5 دلار به عنوان اولین سپرده
 • ارزهای پایه حساب چندگانه
 • 0 دلار سپرده و برداشت رایگان
 • درخواست های برداشت تا 3 روز طول می کشد
 • هیچ یک
ارزهای پایه حساب

در XM، می‌توانید از بین ۱۱ ارز پایه حساب انتخاب کنید .
بررسی XM

چرا این مهم است؟ به دو دلیل. اگر حساب معاملاتی خود را با همان ارز حساب بانکی خود تأمین می کنید یا دارایی ها را با همان ارزی که ارز پایه حساب تجاری خود معامله می کنید، نیازی به پرداخت هزینه تبدیل ندارید.

یک راه راحت برای صرفه جویی در کارمزد تبدیل ارز، باز کردن یک حساب بانکی چند ارزی در یک بانک دیجیتال است. Revolut یا Transferwise هر دو حساب‌های بانکی را در چندین ارز با نرخ ارز عالی و همچنین حواله‌های بانکی بین‌المللی رایگان یا ارزان ارائه می‌کنند. باز کردن یک حساب کاربری فقط چند دقیقه در تلفن شما طول می کشد.

کارمزد و گزینه های سپرده گذاری

XM هیچ هزینه ای برای سپرده گذاری ندارد. علاوه بر حواله بانکی و کارت های اعتباری/دبیت، می توانید از بسیاری از انواع کیف پول الکترونیکی استفاده کنید:

 • نتلر
 • اسکریل
 • Skrill 1 - ضربه بزنید
 • کیف پول خیلی بهتر
 • با اعتماد
حداقل مبلغ سپرده XM فقط 5 دلار است که به شما امکان می دهد یک حساب Micro یا یک حساب استاندارد یا یک حساب XM Zero یا یک حساب XM Ultra Low باز کنید.

* حساب های XM Zero و XM Ultra Low برای همه نهادهای گروه XM در دسترس نیستند.

انتقال بانکی ممکن است چندین روز کاری طول بکشد، در حالی که پرداخت با کارت اعتباری/دبیت آنی است.
شما فقط می توانید از حساب هایی که به نام شما هستند پول واریز کنید.

بررسی XM

هزینه ها و گزینه های برداشت XM

XM هیچ هزینه ای برای برداشت دریافت نمی کند. در تنها استثناء، نقل و انتقالات بانکی (سیمی) زیر 200 دلار، 15 دلار کارمزد دارد.

برای کارت های اعتباری/دبیت و کیف پول های الکترونیکی، مبلغ برداشت نمی تواند بیشتر از مبلغی باشد که با استفاده از همان ابزار واریز کرده اید. بنابراین، سود معاملات شما فقط از طریق حواله بانکی قابل برداشت است.


چگونه از حساب XM برداشت کنم؟

برای برداشت وجه از حساب معاملاتی XM خود باید به سادگی مراحل بعدی را دنبال کنید، همچنین هرگز در تماس با خدمات مشتری در صورت هرگونه سوال یا شرایط تردید نکنید.

برداشت پول مرحله به مرحله

1. وارد حساب کاربری خود شوید

2. در تب منو گزینه برداشت وجه را انتخاب کنید

3. مبلغ برداشت شده را وارد کنید

4. روش برداشت را انتخاب کنید

5. درخواست الکترونیکی را با شرایط لازم تکمیل کنید

6. اطلاعات برداشت را تایید و ارسال کنید

7. وضعیت فعلی برداشت را از طریق داشبورد خود بررسی کنید


برداشت XM چقدر طول می کشد؟

در حالی که تیم حسابداری XM درخواست های برداشت را به سرعت طی 1 تا 3 روز کاری پردازش می کند، این بستگی به کشوری دارد که پول به آن ارسال می شود، زیرا قوانین و سیاست های مختلفی اعمال می شود. بانک استاندارد در اتحادیه اروپا حدود 3 روز کاری طول می کشد تا پول در حساب شما در دسترس باشد، اما برخی از روش ها یا مؤسسات ممکن است تقریباً فوراً پردازش شوند یا بیشتر طول بکشد، همه اینها بسته به روش پرداختی است که استفاده می کنید.


پشتیبانی مشتری

در مورد پشتیبانی و خدمات مشتری، همانطور که می بینیم XM در سطح جهانی نیازهای تجاری را پوشش می دهد در حالی که تیم خدمات مشتری در مکان های بین المللی موجود است و به بیش از 25 زبان از جمله چینی، روسی، هندی، عربی، پرتغالی، تایلندی، تاگالوگ و زبان های دیگر صحبت می کند.

خدمات مشتری 24 ساعته 5 روز هفته در دسترس است و برای نگرانی ها و پاسخ های شما از طریق ایمیل، تلفن یا چت زنده در دسترس است. همچنین، ما دریافتیم که خدمات با کیفیت خوبی همراه با پاسخ‌های قابل اعتماد است، که مجدداً سیاست مشتری مداری XM را تأیید می‌کند.

بررسی XM

طرفداران منفی
 • پاسخ سریع
 • پاسخ های مربوطه
 • در دسترس بودن چت زنده
 • بدون پشتیبانی 24/7 مشتری

آموزش پژوهشی

کتابخانه ای از مواد آموزشی رایگان برای کاربران XM از جمله وبینارهای تعاملی هفته ای و آموزش های ویدیویی وجود دارد. آنها همیشه آخرین اخبار از دنیای فارکس را دارند و همچنین تجزیه و تحلیل منظم بازار را از تیم کارشناسان این پلت فرم ارائه می دهند. آنها همچنین دارای طیف وسیعی از ابزارها و ماشین حساب ها هستند که هر چیزی را که یک معامله گر در هنگام انجام محاسبات خاص نیاز دارد را فراهم می کند.
بررسی XM

طرفداران منفی
 • مرکز آموزش حرفه ای که علایق بین المللی را پوشش می دهد
 • آموزش چند زبانه
 • حساب آزمایشی موجود است
 • فیلم های آموزشی
 • وبینارهای زنده و سمینارهای معمولی فارکس
 • هیچ یک

نتیجه

XM یک کارگزاری است که از سال 2009 وجود داشته است و توسط مقامات متعددی در سطح جهانی، از جمله ASIC سطح بالا، تنظیم می شود. آنها ابزارهای متنوعی را ارائه می دهند که نیازهای کاربران خود را به شیوه ای مناسب برآورده می کند.

از آنجایی که آنها برای نرم افزار معاملاتی به متاتریدر متکی هستند، از هیچ چیز در این زمینه غافلگیر نخواهید شد. تبلیغات موجود در: https://www.xmglobal.com/promotions .
*برای مشتریان ثبت شده تحت نهادهای نظارتی اتحادیه اروپا و ASIC گروه در دسترس نیست.

آنها بخش گسترده ای برای آموزش دارند، از جمله وبینارهای هفتگی رایگان که تعاملی هستند. این یک زمینه یادگیری ایده آل برای معامله گران مبتدی است و با سه نوع حساب مختلف، بسته به نیازهای خاص آنها، برای همه نوع معامله گران پاسخ می دهد.

اگر به دنبال پلتفرمی هستید که استفاده از آن آسان و ساده باشد و از کاربران خود مراقبت کند، XM می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

Thank you for rating.
منبع: XM Trading - xtradingforex.com | بررسی XM - https://xtradingforex.com/fa/brrsy-xm
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!