چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید

چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید
کارگزاران فارکس سال ها چیزی به نام اکانت میکرو را ارائه کرده اند. مزیت معامله گر مبتدی این است که می توانید یک حساب باز کنید و با 100 دلار یا کمتر معامله کنید.

برخی از کارگزاران حتی به این نتیجه رسیدند که میکرو به اندازه کافی کوچک نیست، بنابراین شروع به ارائه حساب‌های "نانو" کردند.

برای کسانی که دارای بودجه محدود هستند، اندازه موقعیت انعطاف پذیر و حداقل سپرده های کوچک ممکن است راه حل ایده آل به نظر برسد.


آیا می توانم با 100 دلار فارکس معامله کنم؟

در حالی که هیچ چیز قطعی در دنیای تجارت فارکس وجود ندارد، امکانات معاملاتی زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند حرفه ای شوید. یکی از آنها شروع معاملات فارکس با 100 دلار است.

اگر با بازار فارکس آشنایی ندارید، تجارت فارکس با سرمایه کم بسیار عالی است. حقیقت این است که فقط زمانی باید فارکس را با 100 دلار معامله کنید که این 100 دلار تنها پولی نیست که برای قرار دادن غذا روی میز دارید. زیرا برای معامله در فارکس، باید قبل از برنده شدن، آماده باخت باشید!

با این حال، بسیاری از عوامل دیگر وجود دارد که باید قبل از شروع تجارت فارکس با 100 دلار در نظر بگیرید. به هر حال، در فارکس خیلی بیشتر از کسب درآمد وجود دارد!

در فارکس سرمایه گذاری کنید، معاملات را تمرین کنید تا اعتماد به نفس ایجاد کنید و یک استراتژی معاملاتی ثابت در فارکس ایجاد کنید، و همیشه احساسات خود را هنگام معامله در فارکس کشف کنید.

یکی از محبوب ترین و بحث برانگیزترین تئوری ها در زمینه معاملات فارکس نشان می دهد که شما می توانید در ابتدا فقط 100 دلار برای ورود به بازار فارکس سرمایه گذاری کنید که به سرعت می تواند در مدت زمان کوتاهی به 10000 دلار یا حتی یک میلیون دلار برسد. اینکه آیا مبتدیان فارکس می توانند شانس بازدهی عالی داشته باشند یا خیر، موضوع فهرست بی پایانی از عوامل است... اما بعید است.

چگونه می توانید فارکس را با 100 دلار معامله کنید و به طور بالقوه سود کنید؟

چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید

اگرچه بسیاری از مردم بر این باورند که مقدار زیادی پول در اختیار شما برای شروع تجارت فارکس بسیار مورد نیاز است، اما بسیاری از مبتدیان فارکس نیز با حساب های معاملاتی نسبتاً کوچک فقط 100 دلار، 100 پوند یا مقادیر مشابه وارد بازار فارکس می شوند.

در اینجا باید توجه داشته باشیم که حساب های معاملاتی فارکس مختلفی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید. کارگزاران فارکس اغلب چهار نوع حساب استاندارد، مینی، میکرو و نانو را ارائه می دهند. در حالی که حساب‌های استاندارد به سرمایه اولیه نیاز دارند، حساب‌های کوچک به افراد اجازه می‌دهند تا با استفاده از لات‌های کوچک معامله فارکس کنند.

با این حال، یکی از اصول اساسی در بازار ارز این است که اندازه حساب شما در این مرحله اولیه مهم ترین چیز نیست .

اندازه حساب شما فقط امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد، که آن را به یک عملکرد برای دستیابی به موفقیت تبدیل می کند و همچنین شکست را تجربه می کند. هم موفقیت و هم شکست می تواند برای حساب هایی به ارزش میلیون ها پوند یا دلار اتفاق بیفتد.

اما بیایید فرض کنیم که همه ما در یک دنیای عالی زندگی می کنیم و همه تبلیغات پر زرق و برق معاملات فارکس بدون شک زندگی شما را تغییر خواهند داد. شما می خواهید "کسب و کار خانگی" خود را راه اندازی کنید، می خواهید در ابتدا با 100 دلار فارکس معامله کنید و سود ماهانه مناسبی کسب کنید، می خواهید این فرد معمولی باشید که سریع و آسان در مسیر ثروتمند شدن موفق می شود.

اگر به صورت فرضی صحبت کنیم، همه اینها در نهایت می تواند با کمک معاملات فارکس اتفاق بیفتد. به لطف اهرم بالا در بازار فارکس ، شما واقعاً می توانید مسیرهایی را دنبال کنید که با انواع دیگر تلاش های سرمایه گذاری در دسترس نیستند. بازده سریع چیزی است که در واقعیت برای برخی از افراد در معاملات فارکس انجام می شود و اتفاق افتاده است. همچنین این یک حقیقت است که برخی از افراد تمایل دارند بازار با آنها مهربانانه رفتار کند و موفق شده اند از شکست های خود درس بگیرند تا معاملات ارزی موفق تر داشته باشند.

چگونه واقعاً فارکس را با 100 دلار معامله می کنید؟

چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید

در عین حال، شکی نیست که در مقایسه با سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری، فارکس برای ورود شما به بازار، بانک را از بین نمی‌برد. شما می توانید تجارت فارکس را تنها با 100 دلار شروع کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند با 100 دلار درآمد کسب کنید.

درباره تجارت فارکس و پیچیدگی های آن بیشتر بدانید

فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در جهان محسوب می شود و برخی از مزایای معاملات فارکس عبارتند از:

  • شما می توانید از خانه تجارت کنید و نیازی به اجاره دفتر ندارید.
  • تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است.
  • شما به هیچ کارمند یا موجودی خاصی نیاز ندارید.
  • شما نیازی به بازاریابی و تبلیغات ندارید.
  • فارکس 24 ساعت شبانه روز کار می کند، بنابراین می توانید فارکس را به عنوان یک شغل جانبی معامله کنید.
  • شما نیازی به مدرک دانشگاهی ندارید. با این حال، آموزش خوب به شدت توصیه می شود.

به نظر می رسد تجارت فارکس فرصت های بسیار خوبی را ارائه می دهد، درست است؟ خوب، حتی اگر تصمیم به معامله در فارکس با 100 دلار داشته باشید، می توانید مزایای معاملات فارکس را کشف کنید.

اهرم در فارکس را درک کنید

در اینجا باید اشاره کنیم که یکی از عوامل اصلی جذب معامله گران به معاملات فارکس، اهرم بالا است. با این حال، دلیل اصلی شکست بسیاری از مردم و ترک بازار فارکس، اهرم بالا نیز هست.

به طور معمول، حداقل نسبت اهرمی 50:1 چیزی است که اکثر کارگزاران قابل اعتماد ارائه می دهند . اگرچه اهرم در فارکس می تواند توسط مقررات دولتی محدود و کنترل شود، در برخی کشورها کارگزاران فارکس ممکن است نسبت اهرمی 500:1 یا حتی 1000:1 را به شما پیشنهاد دهند!

اگرچه همه اینها راه خوبی برای کسب درآمد سریع به نظر می رسد، اما توجه داشته باشید که هر چه اهرم بالاتر باشد، احتمال از دست دادن پول بیشتر می شود. بنابراین ممکن است بخواهید ریسک و اهرم را پایین نگه دارید.

روی فرآیند معاملات تمرکز کنید، نه روی پول

چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید

فقط روی پول درآوردن تمرکز نکنید. معاملات فارکس یک طرح پولدار شدن سریع نیست. برای تجارت فارکس باید زمان، منابع و صبر زیادی سرمایه گذاری کنید.

البته همه ما می دانیم که انگیزه اصلی در معاملات فارکس، امرار معاش است. در واقع پول درآوردن می تواند یک نیروی حرکت دهنده بسیار قدرتمند باشد.

اما چنین انگیزه ای می تواند شما را تحت فشار قرار دهد تا تصمیمات عجولانه بگیرید. به همین دلیل است که با تنها هدف کسب درآمد سریع وارد بازار فارکس نشوید. بهتر است تجارت فارکس را به عنوان پیشرفت و رشد ثابت در نظر بگیرید به جای راهی آسان برای کسب درآمد از هر کاری که انجام می دهید و برنامه ریزی می کنید.

در این جمله که پول درآوردن در فارکس صرفاً نتیجه تجارت موفقیت آمیز آن است، حقیقت زیادی وجود دارد. وقتی یک استراتژی و سبک معاملاتی منسجم ایجاد کنید، به زودی معنای عاقلانه این کلمات را درک خواهید کرد.

عمر تعادل، انتظارات واقع بینانه معاملات فارکس

وقتی صحبت از کسب درآمد می شود، یکی از مشکلات اصلی که بسیاری از تازه کارها با آن مواجه هستند، نحوه برخورد آنها با معاملات فارکس است. برخی از مبتدیانی که می خواهند فارکس را با 100 دلار معامله کنند، ممکن است شغل روزانه خود را به امید تبدیل کردن فارکس به منبع اصلی درآمد زندگی خود ترک کنند. برخی امیدوارند تا قبل از 40 سالگی میلیونر شوند.

با این حال، وقتی تمام انرژی ذهنی خود را روی کسب درآمد از هر قدمی که برمی دارید متمرکز می کنید، تمرکز خود را بر روی چیزهای مهم تر، مانند ایجاد یک تکنیک مدیریت ریسکتسلط بر یک استراتژی موثر، ثابت قدم بودن و داشتن سبک زندگی سالم.

با حساب کوچک خود همانطور رفتار کنید که با یک حساب بزرگ رفتار می کنید

چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید

حتی اگر فارکس را با 100 دلار معامله می کنید، باید با حساب خود طوری رفتار کنید که گویی یک حساب بزرگ است. بهتر است ابتدا روی چگونگی تبدیل شدن به یک معامله گر خوب تمرکز کنید.

از آن به بعد، همه اینها یک فرآیند یادگیری گام به گام است که به شما کمک می کند تا با یک حساب بزرگتر معامله کنید. هنگامی که یاد گرفتید چگونه تجارت فارکس را با موفقیت انجام دهید، پول به احتمال زیاد دنبال می شود.

یاد بگیرید هنگام معامله در فارکس با 100 دلار احساسات خود را کنترل کنید

مهم نیست که با 100 دلار معامله می کنید یا با مبلغ زیادی، خودکنترلی عاطفی یکی از کلیدهای اصلی موفقیت در معاملات فارکس است. یک رویکرد آهسته و حساب شده، و همچنین صبر و انضباط زیاد، چیزی است که بسیاری از معامله گران خوب فارکس وقتی در مورد موفقیت خود سوال می کنند به آن اشاره می کنند.

به اندازه کافی جالب توجه است که معامله گران فارکس با حساب های کوچکتر معمولاً هنگام معامله در فارکس احساساتی تر هستند زیرا می خواهند حساب های خود را سریع رشد دهند. اجازه ندهید که این «نیاز» فوری رشد حسابتان شما را به سمت معامله بیش از حد، اهرم بیش از حد، ریسک بیش از حد و احتمالاً از دست دادن مداوم پول سوق دهد.

علاوه بر این، فراموش نکنید که حساب های بزرگ یک شبه ساخته نمی شوند. به جای اینکه ریسک های بزرگ را بپذیرید، مستلزم سازگاری زیاد و رویکرد بلندمدت است. حتی «ماهی‌های بزرگ» در معاملات فارکس نیز نرخ برد معاملاتی بین 55 تا 70 درصد دارند که، همانطور که می‌بینید، قطعاً یک تجربه معاملات روزانه عالی و روان نیست.

در واقع، وقتی صحبت از معاملات فارکس می‌شود، مسیر موفقیت قطعاً با ریسک‌های زیاد هموار نمی‌شود. فقط 1% از حساب معاملاتی خود را در معرض خطر قرار دهید. پیراهن پشتت را ریسک نمی کنی، درست است؟

برای بهبود عملکرد معاملات فارکس خود، یک سابقه ثابت ایجاد کنید

آخرین اما نه کم اهمیت، داشتن یک حساب معاملاتی فارکس بسیار کوچک به این معنی است که باید روی حفظ یک سابقه ثابت تمرکز کنید.

در واقع، سوابق خوب به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را به‌عنوان یک معامله‌گر فارکس به آرامی و مطمئن افزایش دهید - حتی زمانی که فارکس را با 100 دلار معامله می‌کنید. هنگامی که شروع به پیشرفت کردید - و سابقه شما نیز پیشرفت کرد - می توانید به توسعه بیشتر حساب فارکس خود و معامله مبالغ بیشتر فکر کنید.

این رویکرد گام به گام در معاملات فارکس بسیار مهم است. ممکن است قبلاً استراتژی معاملاتی فارکس و یک روال معاملاتی کارآمد را ایجاد کرده باشید. بنابراین به آنها پایبند باشید و به سوراخ خرگوش تجزیه و تحلیل بیش از حد همه داده ها و هر عنوانی که به آن دسترسی دارید نیفتید.

همچنین به شدت توصیه می‌شود که یک مجله معاملاتی فارکس داشته باشید، زیرا به شما کمک می‌کند منظم‌تر و منظم‌تر بمانید و در عین حال بینش‌های ارزشمندی برای بازتاب خود ارائه دهید.

چگونه یک حساب معاملاتی فارکس کوچک را مدیریت کنیم؟

چگونه فارکس را با 100 دلار در Exness معامله کنیم؟ از آن پول سود کنید

اصول اولیه مدیریت یک حساب فارکس کوچک و بزرگ همه یکسان است.

با این حال، هنگامی که یک حساب کوچک را مدیریت می کنید، مشخصاً در هر معامله، اندازه موقعیت های کوچکتری را معامله می کنید، که می تواند منجر به نارضایتی و بی حوصلگی شود. در این صورت، حرص و طمع و احساسات را از معادله دور نگه دارید و از اهرم بیش از حد و معاملات بیش از حد خودداری کنید. این یک امر رایج است اشتباه بسیاری از مبتدیان معاملات فارکس تمایل به انجام این کار دارند، که می تواند حساب شما را سریعتر از هجی کردن نام خود از بین ببرد.

فقط بر روی مبادله با واضح ترین و متقابل ترین تنظیمات قیمت تمرکز کنید، سبک معاملاتی فارکس آرام تر را اتخاذ کنید، تهاجمی نباشید. این به شما کمک می کند پول خود را مدیریت کنید و شانس کسب سود را افزایش دهید.

همچنین، هر بار که وارد معامله ای می شوید، مطمئن شوید که برای باخت آماده هستید زیرا ممکن است هر معامله فارکس را از دست بدهید. به هر حال، یک الگوی نظری از ضرر و سود در زندگی وجود دارد و معاملات فارکس نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تجارت فارکس با 100 دلار: نتیجه گیری

با توجه به محبوبیت روز افزون حساب های معاملاتی نانو و میکرو فارکس، افتتاح حساب با ۱۰۰ دلار قطعا امکان پذیر است. در واقع، بسیاری از کارگزاران با سپرده اولیه کمتر از 10 دلار کار می کنند. برخی حتی 5 یا 1 دلار شدید را قبول می کنند!

اما تفاوت قابل توجهی بین اینکه آیا می توانید تجارت فارکس را با 100 دلار شروع کنید و اینکه آیا باید این کار را انجام دهید وجود دارد. فقط به این دلیل که مجاز و ممکن است، به این معنی نیست که باید با این مقدار شروع کنید. باز هم، فقط به این دلیل که کسی به شما می گوید 100 دلار خیلی کم است، به این معنی نیست که اصلاً نباید تلاش کنید.

با این حال، نکته اصلی در همه موارد این است که شما باید در انتظارات خود واقع بین باشید و بر روی یک استراتژی معاملاتی فارکس ثابت و کارآمد تمرکز کنید . ریسک های زیاد نکنید، احساساتی نشوید و با ایده کسب درآمد یک شبه وسواس نداشته باشید. به سادگی سعی کنید از قبل معنای تجارت فارکس "موفقیت" را تعریف کنید .

امتیاز کلیدی

  • از آنجایی که اکانت های فارکس مختلفی وجود دارد که معامله گران می توانند در نظر بگیرند، معامله فارکس با 100 دلار ممکن است و به طور بالقوه سودآور است.
  • اندازه حساب شما مهم ترین فاکتور در معاملات فارکس نیست، بنابراین با حساب کوچک خود همان طور رفتار کنید که با حساب بزرگتر رفتار می کنید.
  • آموزش، خودکنترلی عاطفی، ثبات و صبر برای موفقیت بسیار مهم هستند.
  • چه با 100000 دلار معامله کنید و چه با 100 دلار، باید واقع بین باشید، پشتکار داشته باشید و قبل از برنده شدن آماده باخت باشید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!