س Freال متداول (FAQ) درباره تجارت در XM

س Freال متداول (FAQ) درباره تجارت در XM


تأیید XM


اگر می خواهم مشتری شما باشم ، چه مدارکی را باید ارائه کنم؟

 • یک کپی رنگی از گذرنامه معتبر یا سند شناسایی رسمی دیگر که توسط مقامات صادر شده است (به عنوان مثال گواهینامه رانندگی ، شناسنامه و غیره). سند شناسایی باید شامل نام کامل مشتری ، شماره یا تاریخ انقضا exp مشتری ، محل و تاریخ تولد مشتری یا شماره شناسنامه مالیاتی و امضای مشتری باشد.
 • قبض تسهیلات اخیر (به عنوان مثال برق ، گاز ، آب ، تلفن ، نفت ، اینترنت و یا اتصال تلویزیون کابلی ، صورت حساب حساب بانکی) در 6 ماه گذشته به تأیید آدرس ثبت شده شما رسیده است.


چرا باید مدارک خود را برای اعتبارسنجی حساب ارائه دهم؟

ما به عنوان یک شرکت تحت نظارت ، مطابق با تعدادی از مسائل مربوط به انطباق و رویه های اعمال شده توسط مقام اصلی نظارتی خود ، IFSC عمل می کنیم. این روش ها شامل جمع آوری اسناد و مدارک کافی از مشتریان ما در رابطه با KYC (مشتری خود را بشناسید) ، از جمله جمع آوری کارت شناسایی معتبر و قبض ابزار یا اظهارنامه حساب بانکی اخیر (ظرف 6 ماه) که آدرس مشتری را تأیید می کند. ثبت نام شده در.


اگر حساب بازرگانی جدیدی باز کنم و اولین حساب من قبلاً تأیید شده باشد ، آیا باید اسناد خود را بارگذاری کنم؟

خیر ، حساب جدید شما به طور خودکار تأیید می شود ، به شرطی که از مشخصات شخصی / تماس مشابه حساب قبلی خود استفاده کنید.


آیا می توانم اطلاعات شخصی خود را به روز کنم؟

اگر می خواهید آدرس ایمیل خود را به روز کنید ، لطفاً از آدرس ایمیل ثبت شده خود به [email protected] ایمیل ارسال کنید.

اگر می خواهید آدرس مسکونی خود را به روز کنید ، لطفاً از آدرس ایمیل ثبت شده خود به ایمیل [email protected] ایمیل بفرستید و POR (حداکثر 6 ماه) را که این آدرس را تأیید می کند در منطقه اعضا بارگذاری کنید.

سQالات متداول واریز XM

چه گزینه های پرداختی برای واریز پول دارم؟

ما طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت را برای سپرده ها / برداشت ها ارائه می دهیم: توسط چندین کارت اعتباری ، چندین روش پرداخت الکترونیکی ، انتقال بانکی ، انتقال بانکی محلی و سایر روش های پرداخت.

به محض باز کردن یک حساب معاملاتی ، می توانید به قسمت اعضای ما وارد شوید ، روش پرداخت مورد نظر خود را در صفحات سپرده ها / برداشت انتخاب کنید و دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید.

حداقل واریز / برداشت برای حساب تجاری چقدر است؟

5 دلار برای حساب های MICRO ، STANDARD و ULTRA LOW است. برای حساب های SHARES 10،000 دلار است.

آیا شما حساب های cent ارائه می دهید؟ آیا ودیعه در سنت قابل مشاهده است؟

ما حساب های معاملاتی MICRO را ارائه می دهیم ، جایی که 1 میکرو لات (پیپ) برابر با 10 سنت دلار است. با این حال ، سپرده شما همیشه به مقدار واقعی قابل مشاهده است ، به عنوان مثال اگر 100 دلار سپرده گذاری کنید ، مانده حساب تجاری شما 100 دلار خواهد بود.

با کدام ارزها می توانم پول را به حساب معاملاتی خود واریز کنم؟

شما می توانید پول را به هر ارزی واریز کنید و با قیمت بین بانکی حاکم بر XM به طور خودکار به ارز پایه حساب شما تبدیل می شود.


چه مدت طول می کشد تا وجوه به حساب بانکی من برسد؟

این به کشوری که پول به آن ارسال می شود بستگی دارد. سیم استاندارد بانکی در اتحادیه اروپا 3 روز کاری طول می کشد. سیم های بانکی برای برخی کشورها ممکن است 5 روز کاری طول بکشد.


آیا هزینه های واریز / برداشت وجود دارد؟

ما برای گزینه های واریز / برداشت خود هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم. به عنوان مثال ، اگر 100 دلار توسط Skrill واریز کنید و سپس 100 دلار برداشت کنید ، مبلغ 100 دلار را در حساب Skrill خود مشاهده خواهید کرد زیرا همه هزینه های معامله را از هر دو طریق برای شما پوشش می دهیم.

این مورد در مورد تمام سپرده های کارت اعتباری / بدهی نیز صدق می کند. برای سپرده ها / برداشت ها از طریق انتقال بانکی بین المللی ، XM کلیه هزینه های نقل و انتقال تحمیل شده توسط بانک های ما را پوشش می دهد ، به استثنای سپرده هایی که کمتر از 200 دلار آمریکا (یا اسکناس معادل آن) است.


آیا می توانم وجوه را از حساب تجاری خود به حساب معاملات مشتری دیگری منتقل کنم؟

نه این ممکن نیست. انتقال وجوه بین حساب های مشتریان مختلف و درگیر کردن اشخاص ثالث ممنوع است.

آیا می توانم از حساب دوست / اقوام خود واریز کنم / از آن برداشت کنم؟

از آنجا که ما یک شرکت تنظیم شده هستیم ، سپرده ها / برداشت های انجام شده توسط اشخاص ثالث را قبول نمی کنیم. واریز شما فقط از حساب خود شما انجام می شود و برداشت باید به منبعی که سپرده در آن انجام شده است برگردد.


آیا انتقال پول از یک حساب معاملاتی به حساب معاملاتی دیگر امکان پذیر است؟

بله ، این امکان پذیر است. شما می توانید بین دو حساب معاملاتی انتقال داخلی را درخواست کنید ، اما فقط در صورتی که هر دو حساب به نام شما باز شده باشد و هر دو حساب معاملاتی اعتبارسنجی شده باشند. اگر ارز پایه متفاوت باشد ، مبلغ تبدیل می شود. انتقال داخلی را می توان در ناحیه اعضا درخواست کرد و بلافاصله پردازش می شود.


اگر از انتقال داخلی استفاده کنم چه اتفاقی برای پاداش خواهد افتاد؟

در این حالت پاداش به طور متناسب واریز می شود.

حساب های تجارت XM


چگونه می توانم یک حساب معاملاتی باز کنم؟

ساده و سریع است. روی Open a Real Account کلیک کنید ، فرم را پر کنید و پس از تکمیل ، ایمیلی با مشخصات ورود به سیستم دریافت خواهید کرد که می توانید برای ورود به منطقه امن اعضای ما از آن استفاده کنید. در اینجا شما می توانید با کلیک روی برگه سپرده ها در منوی اصلی ، حساب تجارت خود را تأمین کنید. اگر از قبل دارنده حساب واقعی XM هستید ، می توانید یک حساب اضافی در قسمت اعضا باز کنید.

برای راهنمایی جزئیات بعدی: نحوه باز کردن Acocunt تجاری


چه مدت طول می کشد تا یک حساب معاملاتی باز شود؟

درصورتی که تمام جزئیات را به درستی پر کنید ، کمتر از 5 دقیقه طول می کشد.


چگونه می توانم تجارت را شروع کنم؟

اگر قبلاً یک حساب معاملاتی باز کرده اید ، جزئیات ورود خود را از طریق ایمیل دریافت کرده اید ، اسناد شناسایی خود را برای اعتبار حساب ارائه داده اید و سپرده گذاری کرده اید. گام بعدی این است که پلت فرم معاملات MT4 ، MT5 مورد نظر خود را بارگیری کنید.

می توانید رهنمودهای مفصلی را برای سیستم عاملهای تجاری ما بیابید ***.


چه نوع حساب معاملاتی را ارائه می دهید؟

MICRO: 1 میکرو لات 1.000 واحد ارز پایه
استاندارد: 1 لات استاندارد 100000 واحد ارز پایه
Ultra Low Micro: 1 میکرو لات 1.000 واحد ارز پایه
Ultra Low Standard: 1 لات استاندارد 100000 واحد کل ارز پایه

برای جزئیات بیشتر ، لطفا اینجا را کلیک کنید .


چگونه می توانم حساب معاملاتی XM خود را به یک شریک وابسته / معرفی کننده تجارت متصل کنم؟

اول از همه ، شما باید کوکی ها و حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کنید. برای اتصال حساب معاملاتی XM خود به یک شریک وابسته / معرفی کننده شغل ، باید یکی را با کلیک روی پیوند منحصر به فرد شریک وابسته مربوطه / IB باز کنید ، که به طور خودکار شما را به فرم ثبت نام حساب XM هدایت می کند.

اگر قبلاً یک حساب معاملاتی XM دارید ، اما می خواهید آن را به یک شریک وابسته / IB متصل کنید ، باید مراحل مشابه را دنبال کنید: روی پیوند منحصر به فرد شریک وابسته / IB مربوطه کلیک کنید ، که به شما هدایت می شود به XM ، جایی که باید به قسمت XM Members وارد شوید و یک حساب تجارت XM اضافی باز کنید. برای اطمینان از اینکه حساب تجاری تازه افتتاح شده شما تحت شریک وابسته / IB است که می خواهید به آن متصل شوید ، لطفاً با ارائه شماره حساب تجارت خود مستقیماً با شرکت وابسته خود تماس بگیرید.

آیا شما حساب های cent ارائه می دهید؟ آیا ودیعه در سنت قابل مشاهده است؟

ما حساب های معاملاتی MICRO را ارائه می دهیم ، جایی که 1 میکرو لات (پیپ) برابر با 10 سنت دلار است. با این حال ، سپرده شما همیشه به مقدار واقعی قابل مشاهده است ، به عنوان مثال اگر 100 دلار سپرده گذاری کنید ، مانده حساب تجاری شما 100 دلار خواهد بود.


آیا حساب های MINI ارائه می دهید؟

XM حساب های MICRO و STANDARD را ارائه می دهد. با این حال ، شما می توانید معاملات کوچک اندازه لات (10000 واحد) را با کاهش حجم حساب استاندارد خود به 0/1 (0،1 x 100000 واحد = 10000 واحد) ، یا با افزایش حجم تجارت خود به 10 میکرو لات (10 1000 1000 واحد) بدست آورید. = 10000 واحد) در نوع حساب خرد.


آیا حساب های NANO ارائه می دهید؟

XM حساب های MICRO و STANDARD را ارائه می دهد ، اما شما می توانید با کاهش حجم معاملات خود به 0،1 در نوع حساب خرد (1 میکرو لات = 1000 واحد) معاملات اندازه نانو لات (100 واحد) را بدست آورید.

آیا حساب های اسلامی ارائه می دهید؟

بله ما انجام میدهیم. با دنبال کردن دستورالعمل های توضیح داده شده در اینجا ، می توانید یک حساب اسلامی بدون مبادله درخواست کنید.


آیا حساب های شرکتی ارائه می دهید؟

نه ، ما این کار را نمی کنیم.


چه مدت می توانم از یک حساب آزمایشی استفاده کنم؟

حساب های آزمایشی XM تاریخ انقضا ندارند و بنابراین می توانید تا زمانی که بخواهید از آنها استفاده کنید. حسابهای آزمایشی که از آخرین ورود به سیستم بیش از 90 روز غیرفعال بوده باشند بسته می شوند. با این حال ، در هر زمان می توانید یک حساب آزمایشی جدید باز کنید. لطفاً توجه داشته باشید که حداکثر 5 حساب آزمایشی فعال مجاز است.


آیا می توان بیش از مبلغی که سپرده ام پول از دست داد؟

نه ، شما نمی توانید بیش از مبلغی که واریز کرده اید ضرر کنید. اگر لغزش یک جفت ارزی خاص باعث ایجاد تراز منفی شود ، با واریز بعدی شما به طور خودکار تنظیم می شود.


آیا می توانم جایزه خود را از دست بدهم؟ آیا اگر آن را گم کنم باید بازپرداخت کنم؟

از آنجا که مبلغ پاداش بخشی از حقوق صاحبان سهام شما است و می تواند برای معاملات مورد استفاده قرار گیرد ، امکان از دست دادن آن برای شما وجود دارد. با این حال ، شما نیازی به بازپرداخت آن ندارید ، علاوه بر این ، با توجه به شرایط و ضوابط پاداش ، می توانید پاداش جدید سپرده جدید خود را دریافت کنید.


آیا پول من امن است؟

XM توسط XM Global Limited اداره می شود ، که مطابق قوانین و مقررات قابل اجرا ، ایمنی وجوه مشتری و حمایت از مشتری را تضمین می کند. بنابراین ، اقدامات XM شامل موارد زیر است:
 • تفکیک وجوه مشتریان
وجوه مشتریان به حساب بانکی مشتری جداگانه شرکت منتقل می شود. این وجوه خارج از ترازنامه است و نمی تواند برای پرداخت طلبکاران در صورت بعید بودن ورشکستگی شرکتها استفاده شود.
 • حساب های بانکی
ما حساب های بانکی مشتری و عملیاتی خود را با موسسات بانکی با اعتبار عالی حفظ می کنیم.
 • نظارت توسط تنظیم کننده
ما به عنوان یک مجوز ارائه دهنده خدمات اوراق بهادار تحت نظارت ، موظف به رعایت سختگیرانه های مالی هستیم. طبق قانون ما موظف هستیم سرمایه نقدینگی کافی برای پوشش سپرده های مشتریان ، نوسانات احتمالی موقعیت های ارزی شرکت و هرگونه هزینه های معوقه را حفظ کنیم. علاوه بر این ، یک حسابرس خارجی حسابرسی سالانه صورتهای مالی شرکت را انجام می دهد.


چگونه می توان نمودارها را مشاهده کرد؟

لطفاً بر روی هر یک از نمادهای موجود در Market Watch که می خواهید مشاهده کنید ، کلیک راست کرده و گزینه Chart Window را انتخاب کنید. متناوباً ، می توانید هر نمادی را در پنجره نمودار بکشید و رها کنید.


چه اسپردهایی را ارائه می دهید؟

ما اسپرد متغیر را ارائه می دهیم كه می تواند در حد 0.6 پیپ باشد. ما هیچ نقل قولی نداریم: به مشتریان ما مستقیماً قیمت بازاری را دریافت می کنیم که سیستم ما دریافت می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد اسپرد و شرایط ما را در اینجا بخوانید .


ساعت معاملات شما چقدر است؟

این بازار از یکشنبه 22:05 تا جمعه 21:50 به وقت گرینویچ باز است. با این حال ، برخی از ابزارها ساعات مختلف معاملاتی دارند (به عنوان مثال CFD) که جزئیات آن را می توانید در اینجا مشاهده کنید .


برنامه پاداش شما شامل چه مواردی است؟

XM دارای یک برنامه پاداش با پاداشهای بدون توقف فقط برای اهداف تجاری است. با این حال ، سود حاصل از پاداش در هر زمان قابل برداشت است.


آیا شما اجازه تجارت اخبار را دارید؟

بله ما انجام میدهیم.


چه اهرمی را پیشنهاد می کنید؟

ما اهرم های بین 1: 1 - 888: 1 را ارائه می دهیم. اهرم فشار به حقوق صاحبان سهام بستگی دارد ، بنابراین لطفا جزئیات بیشتر در مورد این را اینجا بخوانید.


margin / margin level / free margin چیست؟

مارجین مقدار مورد نیاز در ارز پایه حساب معاملاتی است که برای افتتاح یا حفظ موقعیت مورد نیاز است. هنگام تجارت فارکس ، حاشیه مورد نیاز / مورد استفاده برای موقعیت خاص = تعداد زیادی * اندازه قرارداد / اهرم. در اینجا نتیجه در ابتدا در اولین ارز جفت معامله شده محاسبه می شود و سپس به ارز پایه حساب معاملاتی شما تبدیل می شود که به صورت عددی در MT4 یا هر پلت فرم معاملاتی دیگر نمایش داده می شود.

نیاز حاشیه نقره زمین طلا به این صورت محاسبه می شود: بسیاری * اندازه قرارداد * قیمت بازار / اهرم. نتیجه به دلار آمریکا خواهد بود که به ارز پایه حساب تجاری شما تبدیل می شود (درصورتی که غیر از دلار باشد).

برای CFD ، حاشیه مورد نیاز زیادی است * اندازه قرارداد * قیمت افتتاحیه * درصد مارجین. نتیجه به دلار آمریکا خواهد بود که به ارز پایه حساب تجاری شما تبدیل می شود (درصورتی که غیر از دلار باشد). جزئیات بیشتر را می توان در اینجا مشاهده کرد .

سطح مارجین با فرمول Equity / Margin * 100٪ محاسبه می شود.

حاشیه آزاد حقوق صاحبان سهام شما منهای حاشیه است. این به معنای بودجه موجود است که برای باز کردن موقعیت های جدید یا حفظ موقعیت های موجود استفاده می کنید.


چگونه می توانم حاشیه را محاسبه کنم؟

حاشیه فرمول محاسبه برای آلات فارکس به شرح زیر است:

(لات * اندازه قرارداد / اهرم) که در آن نتیجه است در همیشه در ارز اصلی از نماد است.

برای حساب های استاندارد ، کلیه ابزارهای فارکس دارای اندازه قرارداد 100000 واحد هستند. برای حساب های MICRO ، کلیه ابزارهای فارکس دارای اندازه قرارداد 1000 واحد هستند.

به عنوان مثال ، اگر ارز پایه برای حساب تجاری شما USD باشد ، میزان اهرم شما 1: 500 است و شما با 1 یورو دلار آمریکا معامله می کنید ، حاشیه به این صورت محاسبه می شود:

(1 * 100 000/500) = 200 یورو

یورو ارز اصلی نماد EURUSD و از آنجا که حساب شما USD است ، سیستم به طور خودکار 200 یورو را به نرخ واقعی دلار به دلار تبدیل می کند.


فرمول حاشیه طلا / نقره چیست؟

فرمول حاشیه طلا / نقره تعداد زیادی * اندازه قرارداد * قیمت / اهرم بازار است.


حاشیه CFD ها چقدر است؟

فرمول حاشیه CFD زیاد است * اندازه قرارداد * قیمت افتتاحیه * درصد مارجین. جزئیات بیشتر را می توانید در اینجا بخوانید .


مبادله را به صورت جفت ارز (در فارکس) و طلا / نقره چگونه محاسبه می کنید؟

می توانید در مورد هزینه های سوآپ اینجا را بخوانید .

فرمول مبادله برای تمام ابزارهای فارکس ، از جمله طلا و نقره ، به شرح زیر است:

تعداد زیادی * موقعیت های کوتاه یا کوتاه * اندازه نقطه

در اینجا مثالی برای EUR / USD وجود دارد:

ارز پایه مشتری
1 دلار USD است خرید EUR / USD
طولانی = -68/3
از آنجا که موقعیت خرید است ، سیستم نرخ سوآپ را برای موقعیت طولانی در نظر می گیرد ، که در حال حاضر -3.68
اندازه امتیاز = اندازه قرارداد یک نماد * حداقل نوسان قیمت
EUR / USD اندازه نقطه = 100 000 * 0.00001 = 1
اگر ما اعمال کنیم اعداد داده شده در فرمول 1 * (-68 / 3) * 1 = -68 / 1 دلار خواهد بود.
بنابراین برای 1 لات خرید EUR / USD ، اگر موقعیت یک شبه باقی بماند ، محاسبه مبادله برای مشتری -68/3 دلار است.

در اینجا مثالی برای طلا آورده شده است:

ارز پایه مشتری
1 دلار خرید طلا است USD
= -17/17
از آنجا که موقعیت خرید است ، سیستم امتیاز طولانی را که در حال حاضر -2.17 است ، به دست می آورد.
اندازه نقطه = اندازه قرارداد یک نماد * حداقل نوسان قیمت
اندازه نقطه طلا = 100 * 0.01 = 1
اگر اعداد داده شده را در فرمول اعمال کنیم ، 1 * (-2.17) * 1 = -2.17 دلار خواهد بود.
بنابراین برای 1 لات خرید طلا ، اگر موقعیت یک شبه باقی بماند ، محاسبه مبادله برای مشتری -2.17 دلار خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که اگر ارز پایه حساب معاملاتی به یورو باشد (مانند مثالهای بالا) ، محاسبه مبادله از دلار به یورو تبدیل می شود. نتیجه محاسبه سوآپ همیشه ارز ثانویه در یک نماد است و سیستم آن را به ارز پایه حساب معاملاتی تبدیل می کند.

مثالهای بالا فقط به عنوان راهنما عمل می کنند و هزینه های فعلی را منعکس نمی کنند. لطفا اتهامات مبادله در حال حاضر برای ابزارهای فارکس مشاهده اینجا و برای طلا و نقره در اینجا .


آیا بستن جزئی را مجاز می دانید؟

آره. ما در برخی از حساب ها اجازه بستن جزئی را می دهیم. لطفاً به خاطر داشته باشید که هر موقعیتی که کمتر از حداقل حجم باشد نمی تواند تا حدی بسته شود و باید کاملاً بسته شود.


آیا شما مجاز به جرم گیری می کنید؟

بله ما انجام میدهیم.


توقف ضرر چیست؟

توقف ضرر دستوری است برای بستن موقعیتی که قبلاً افتتاح شده بود با قیمتی کمتر از قیمت در زمان قرار دادن ضرر توقف برای مشتری. توقف ضرر یک نقطه محدود است که شما بر اساس سفارش خود تنظیم می کنید. پس از رسیدن به این حد مجاز ، سفارش شما بسته می شود. لطفا توجه داشته باشید که هنگام تنظیم سفارشات توقف / محدودیت ، باید فاصله معینی از قیمت فعلی بازار را ترک کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد فاصله امتیازات برای هر جفت ارز ، لطفاً سطح حد مجاز و توقف را در اینجا مشاهده کنید .

استفاده از استاپ ضرر در صورتی مفید است که بخواهید ضررهای خود را هنگامی که بازار بر خلاف شماست به حداقل برسانید. نقاط توقف ضرر همیشه زیر قیمت BID فعلی BUY یا بالاتر از ASK فعلی SEL تعیین می شود.

برای توضیح بیشتر می توانید این آموزش ویدئویی را نیز مشاهده کنید.


سود گرفتن چیست؟

Take profit سفارشی است برای بستن موقعیتی که قبلاً باز شده است با قیمتی که برای مشتری سودآورتر از قیمت در زمان قرار دادن سود است. وقتی سود سود حاصل شد ، سفارش بسته می شود. لطفا توجه داشته باشید که هنگام تنظیم سفارشات توقف / محدودیت ، باید فاصله معینی از قیمت فعلی بازار را ترک کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد فاصله امتیازات برای هر جفت ارز ، لطفاً سطح حد مجاز و توقف را در اینجا مشاهده کنید .

امتیاز Take Profit همیشه زیر قیمت فعلی ASK در SELL یا بالاتر از قیمت BID فعلی در BUY تنظیم می شود. برای توضیح بیشتر

می توانید این آموزش ویدئویی را نیز مشاهده کنید .


دنباله توقف چیست؟

دنباله متوقف نوعی سفارش توقف ضرر است. یا در یک سطح درصد یا زیر قیمت بازار برای موقعیت های طولانی ، یا بالاتر از قیمت بازار برای موقعیت های کوتاه تنظیم شده است. لطفاً توجه داشته باشید که هنگام تنظیم سفارشات توقف / محدودیت ، باید فاصله معینی از قیمت فعلی بازار را ترک کنید. برای جزئیات بیشتر درباره فاصله در نقاط برای هر جفت ارز ، لطفاً سطح حد مجاز و توقف را در اینجا مشاهده کنید . برای توضیح بیشتر

این آموزش ویدئویی را مشاهده کنید .


منظور از بسته شدن چیست؟

close by تابعی در سیستم عامل های MT4 و MT5 است که به شما امکان می دهد همزمان دو موقعیت مخالف را در یک ابزار مالی یکسان ببندید و یک اسپرد را ذخیره کنید. سفارش خرید باید با یک سفارش فروش بسته شود و سفارش فروش باید با یک سفارش خرید بسته شود.


منظور از مضرب بستن چیست؟

بستن چندگانه امکان بستن همزمان بیش از یک موقعیت مخالف را فراهم می کند. در صورت داشتن دو دستور مخالف ، می توانید از یکی از دستورات برای بستن سفارش دیگر استفاده کرده و بنابراین اختلاف خالص را بدست آورید یا از دست دهید.


علائم تجاری را از کجا می توانم پیدا کنم؟ چگونه می توانم آنها را بارگیری کنم؟

شما می توانید به سیگنال های تجاری ما در زیر فهرست فهرست سیگنال های معاملاتی در منطقه اعضای ما دسترسی پیدا کنید. برای بارگیری علائم تجاری ، باید یک حساب تجارت معتبر داشته باشید.


چگونه می توانم 1 پیپ سود یا زیان را محاسبه کنم؟

مقدار ارز پایه * پیپ ها = ارزش ارز در حد
ارزش 1 پیپ در یورو / دلار = 1 لات (100 000 یورو) * 0.0001 = 10 دلار
ارزش 1 پیپ در دلار آمریکا / CHF = 1 لات (100000 دلار) * 0.0001 = 10 CHF
ارزش 1 پیپ در EUR / JPY = 1 لات (100 000 €) * 0.01 = 1000 JPY


حداقل اندازه لات برای حسابهای MICRO و STANDARD چقدر است؟

شماره های زیر برای هر معامله است ، و شما می توانید مقدار نامحدودی را باز کنید.

حساب استاندارد:

1 لات = 100000
حداقل حجم معاملات = 0.01
حداکثر حجم معاملات = 50
مرحله معامله = 0.01

حساب MICRO:

1 لات = 1.000
حداقل حجم معاملات = 0.10
حداکثر حجم معاملات = 100
مرحله معامله = 0.01
لطفا توجه داشته باشید که حداقل اندازه لات برای تجارت با CFD ها 1 لات است.


حداقل اندازه گام معاملات برای حساب های خرد چقدر است؟

حتی اگر حساب های خرد دارای حداقل معامله 0.10 لات باشند ، حداقل اندازه گام معاملات 0.01 لات است. شما می توانید هر مقدار سفارش را از 0.10 به ازای 0.01 افزایش شروع کنید (به عنوان مثال 0.11 لات) و یک موقعیت را با 0.01 لات کاهش دهید (به عنوان مثال 0.12 لات را به 0.11 لات کاهش دهید) تا حداقل اندازه تجارت خرد حساب 0.10 لات.


آیا شما مصون سازی می کنید؟

بله ما انجام میدهیم. شما آزادانه می توانید موقعیت های خود را در حساب تجارت خود محافظت کنید. هجینگ زمانی صورت می گیرد که همزمان موقعیت بلند و کوتاه را روی همان ساز باز کنید.

هنگام پرچین گذاری در بازارهای فارکس ، طلا و نقره ، موقعیت ها می توانند باز شوند حتی اگر سطح مارجین زیر 100٪ باشد ، زیرا نیاز به مارجین برای موقعیت های پرچین صفر است.

هنگام پرچین سازی سایر ابزارها ، نیاز به حاشیه برای موقعیت پرچین برابر با 50٪ است. در صورت مساوی یا کم بودن حاشیه نهایی با ارزش کل حساب ، می توان موقعیت های جدید تامینی شده را باز کرد.


اهرم نیرو چیست؟ چگونه کار می کند؟ چرا برای اهرم بالاتر به پول کمتری نیاز است و آیا خطر بیشتر است؟

اهرم ضرب تعادل شما است. این به شما امکان می دهد موقعیت های تجاری بزرگتری را باز کنید زیرا حاشیه مورد نیاز با توجه به اهرمی که انتخاب کرده اید کاهش می یابد. حتی اگر با استفاده از اهرم فشار بیشتری بتوانید سود کسب کنید ، خطر ضرر بیشتر نیز وجود دارد زیرا موقعیت هایی که باز می کنید از حجم بیشتری (اندازه لات) برخوردار خواهند بود.

مثال:

مانده حساب: 100 USD

اهرم حساب: 1: 100

برای سرمایه تجاری شما این به معنای 100 * 100 USD = 10،000 USD برای تجارت است (به جای 100 USD).


آیا می توانم اهرم خود را تغییر دهم؟ اگر بله ، چگونه؟

می توانید اهرم نیرو را در زیر برگه "حساب من" تغییر دهید و سپس با کلیک کردن روی برگه "تغییر سطح" در قسمت اعضای ما تغییر دهید. این روش تغییر اهرم فوری است.


محاسبه سود CFD چیست؟

محاسبه سود به شرح زیر است:
(بستن قیمت-قیمت باز) * مقدار زیادی * اندازه قرارداد اندازه
لات در هر CFD متفاوت است. لطفا اطلاعات بیشتری را به عنوان خوانده شده در اینجا .


آیا شما لغزشی دارید؟

اگر با ما معامله کنید به سختی لغزش رخ می دهد. گاهی اوقات ، به خصوص هنگامی که اخبار مهم اقتصادی منتشر می شود ، به دلیل افزایش / سقوط شدید قیمت بازار ، ممکن است سفارش شما با نرخ متفاوتی از آنچه شما درخواست کرده اید پر شود.

در XM ، سفارشات شما با بهترین قیمت موجود در بازار پر می شود ، که ممکن است به نفع شما باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد سیاست اجرای XM در اینجا موجود است .


آیا می توانم بیش از یک حساب معاملاتی باز کنم؟

بله ، می توانید حداکثر 10 حساب تجارت فعال و 1 حساب سهام داشته باشید. ترجیح داده می شود ، از مشخصات شخصی مشابه سایر حسابهای بازرگانی خود استفاده کنید. با یک کلیک می توانید برای یک حساب اضافی در قسمت اعضا ثبت نام کنید.


آیا اگر حساب من صفر باشد ، حساب من بایگانی می شود؟

حسابهای معاملاتی با مانده صفر پس از گذشت 90 روز تقویم بایگانی می شوند. لطفاً توجه داشته باشید که به محض بایگانی شدن حساب تجاری ، دیگر نمی توان آن را باز کرد. در صورتی که فقط یک حساب بایگانی دارید و هیچ حساب فعال برای تجارت ندارید ، باید یک حساب تجارت جدید در اینجا ثبت کنید .


اگر من از حساب خود استفاده نکنم آیا هزینه خاموش وجود دارد؟

حساب های معاملاتی از آخرین روز 90 (نود) روز تقویمی که در آن هیچ فعالیت معاملاتی / برداشت / سپرده / انتقال داخلی / فعالیت ثبت نام حساب بازرگانی اضافی روی آنها انجام نشده است ، خاموش تلقی می شود. تمام پاداش های باقیمانده ، اعتبارات تبلیغاتی و XMP به طور خودکار از حساب های خاموش برداشته می شوند.

حسابهای خاموش با هزینه ماهانه 5USD یا کل موجودی رایگان در این حسابها درصورتی که موجودی رایگان کمتر از 5USD باشد ، شارژ می شوند. اگر موجودی آزاد در حساب معاملات صفر باشد ، هزینه ای اعمال نمی شود.


اگر آفلاین شوم آیا موقعیت های باز و سفارش من را می بندید؟

موقعیت های باز و سفارشات معلق در سیستم باقی می مانند حتی اگر از سیستم عامل تجارت خود خارج شوید. همین مورد برای همه انواع سفارشات به جز توقف های عقب مانده اعمال می شود. با بستن یا خارج شدن از MetaTrader 4 توقفهای غیرفعال غیرفعال می شوند ، همچنین مشاوران خبره با بسته شدن MetaTrader 4 یا ورود به سیستم ، غیرفعال می شوند.


چگونه می توانم به گزارش معاملات خود دسترسی پیدا کنم؟

شما می توانید گزارش فعالیت تجاری خود را در بستر MT4 / MT5 تهیه کنید. کافیست روی "سابقه حساب" در پنجره ترمینال MT4 راست کلیک کنید (یا "جعبه ابزار" در MT5) ، با انتخاب "دوره سفارشی" مدت زمان (به عنوان مثال 1 سال ، 1 ماه ، 1 هفته) را تنظیم کنید و سپس روی آن کلیک راست کنید. "ذخیره گزارش".


حداکثر مبلغی که می توانم بصورت آنلاین معامله کنم چقدر است؟

حداکثر مبلغی وجود ندارد که بتوانید بصورت آنلاین معامله کنید ، اما حداکثر 50 لات استاندارد وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین با قیمت های جاری برای حساب های STANDARD و 100 میکرو لات برای حساب های MICRO معامله کنید. حداکثر تعداد موقعیت های باز شده به طور همزمان و برای همه نوع حساب ها 300 است.

اگر می خواهید در مبلغی بیشتر از حداکثر تعداد نوع حساب خود معامله کنید ، می توانید تجارت خود را به اندازه های کوچکتر تقسیم کنید.


چرا نرخ های چرخش در روزهای چهارشنبه سه برابر می شود؟

هنگام انجام معامله در بازار فارکس ، تاریخ ارزش واقعی دو روز به جلو است ، به عنوان مثال ، معامله ای که روز پنجشنبه انجام شد برای ارزش روز دوشنبه است ، معامله ای که در روز جمعه انجام می شود ، به ارزش سه شنبه است و غیره. در روز چهارشنبه ، مقدار جبران سه برابر می شود تا آخر هفته بعد جبران شود (در این مدت زمان جابجایی هزینه ای انجام نمی شود زیرا معاملات در آخر هفته متوقف شده است).


آیا آموزش های زنده فارکس را ارائه می دهید؟ چگونه می توان اصول تجارت را یاد گرفت؟

هر مشتری XM مدیر حساب شخصی خود را دارد ، که نه تنها پشتیبانی کامل فنی از طریق چت زنده ، ایمیل یا تلفنی را ارائه می دهد ، بلکه می توانید برای یادگیری اصول MetaTrader4 با او جلسه های آموزشی یک به یک را نیز برنامه ریزی کنید.

ما همچنین به مشتریان خود آموزش های ویدئویی در مورد چگونگی استفاده از سیستم عامل ها ، و همچنین وبینارهای هفتگی رایگان و سمینارهای داخلی در کشورهای مختلف را ارائه می دهیم. در صورت تمایل می توانید جزئیات بیشتر را در [email protected] جویا شوید .


آیا شما مشتری های ایالات متحده را می پذیرید؟

طبق قانون اخیرا دود-فرانک که توسط کنگره ایالات متحده تصویب شده است ، CFTC (کمیسیون معاملات آینده کالا) دیگر به ما اجازه نمی دهد اجازه دهیم ساکنان ایالات متحده حساب های تجاری خود را با ما باز کنند. از اینکه به زحمت افتادید پوزش میخواهیم.


آیا سرویس VPS ارائه می دهید؟

بله ما انجام میدهیم. مشتریانی که حداقل مانده حساب معاملاتی آنها 500 دلار (یا ارز معادل آن است) واجد شرایط درخواست VPS رایگان MT4 / MT5 در منطقه اعضا در هر زمان خاص هستند به شرط آنکه حداقل 2 قطعه چرخش استاندارد (یا 200 میکرو) معامله کنند. تعداد زیادی دور چرخش) در ماه.

مشتریانی که این معیارها را برآورده نمی کنند ، همچنان می توانند از VM XM MT4 / MT5 VPS در منطقه اعضا با پرداخت ماهانه 28USD درخواست کنند که در اولین روز هر ماه تقویمی به طور خودکار از حساب های معاملاتی MT4 / MT5 آنها کسر می شود. برای اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت ما اینجا دیدن کنید .


تجارت با یک کلیک چیست؟ چگونه می توانم آن را فعال کنم؟

معاملات با یک کلیک به شما امکان می دهد موقعیت ها را تنها با یک کلیک باز کنید. وقتی می خواهید موقعیتی را ببندید ، با یک کلیک کار نمی کند و باید آن را به صورت دستی ببندید.

برای فعال کردن تجارت با یک کلیک در گوشه سمت چپ نمودار خود ، یک پیکان پیدا خواهید کرد. با کلیک بر روی آن پیکان معامله با یک کلیک را فعال می کنید و پنجره ای در گوشه سمت چپ نمودار ظاهر می شود.


آیا می توانم نوع حساب خود را تغییر دهم؟

تغییر نوع حساب کاربری شما امکان پذیر نیست ، اما اگر می خواهید یک حساب اضافی باز کنید می توانید با انتخاب نوع حساب دلخواه خود ، هر زمان که بخواهید به راحتی این کار را در قسمت اعضا انجام دهید.


چگونه می توانم رمز ورود خود را تنظیم کنم؟

اگر رمز ورود حساب تجاری واقعی خود را فراموش کرده اید ، لطفاً برای تنظیم مجدد آن اینجا را کلیک کنید .


آیا می توانم ارز پایه حساب خود را تغییر دهم؟

تغییر ارز پایه حساب معاملاتی موجود شما امکان پذیر نیست. با این حال ، می توانید هر زمان که بخواهید یک حساب اضافی در قسمت اعضا باز کنید و ارز پایه مورد نظر خود را برای آن انتخاب کنید.


آیا شما معامله گزینه باینری ارائه می دهید؟

نه ، ما این کار را نمی کنیم.


قرارداد آتی چیست؟

قرارداد آتی توافق نامه ای برای خرید ("طولانی شدن طولانی") یا فروش ("کوتاه رفتن") یک ابزار معاملاتی (یک دارایی مالی یا دارایی واقعی) با قیمت و زمان از پیش تعیین شده در آینده است.

قراردادهای آتی دارای طول عمر محدود هستند. آنها تاریخ باز و انقضا از قبل تعیین شده دارند. در تاریخ انقضا ، هر موقعیت باز در قرارداد باید بسته شود. هر کسی که مایل به حفظ موقعیت در ابزار اساسی است ، باید در قرارداد انقضا بعدی موقعیت خود را باز کند.

این اصطلاحاً رولور نامیده می شود.


سیاست چرخش XM چیست؟

XM بطور خودکار موقعیتهای خود را تا انقضا بعدی تغییر نمی دهد. موقعیت های شما درست قبل از تاریخ انقضا قرارداد آتی بسته شده است.

شما انعطاف پذیری دارید که موقعیت های خود را قبل از تاریخ انقضا تعیین شده ببندید و در صورت تمایل به حفظ موقعیت خود در ابزار اصلی ، می توانید موقعیت جدیدی را در قرارداد بعدی باز کنید.


قرارداد آتی چند بار منقضی می شود (فرکانس قرارداد)؟

فراوانی تاریخ انقضا آتی متفاوت است.

به عنوان مثال ، قراردادهای OIL تاریخ انقضا ماهانه دارند در حالی که قراردادهای PLAT (پلاتین) سه ماهه منقضی می شوند.

برای مشاهده جدول مربوطه روی هر یک از دسته های زیر کلیک کنید:
 • آینده کالا
 • شاخص های حقوق صاحبان سهام
 • سایر فلزات گرانبهای آینده
 • آینده های انرژی


تفاوت قیمت های آتی با قیمت های فوری چیست؟

قیمت های لحظه ای قیمت های بازار در حال حاضر است که برای خرید و فروش فوری یک ابزار قابل استفاده است.

برعکس ، قیمت های آتی پرداخت و تحویل را به تاریخ های از پیش تعیین شده آینده به تأخیر می اندازند ، به شما این امکان را می دهد که در آینده مکانی برای خرید و فروش یک ابزار در نظر بگیرید.

گذشته از حدس و گمان ، از معاملات آتی برای اهداف مصون سازی نیز استفاده می شود.


آیا در قراردادهای آینده هزینه مبادله ای پرداخت می شود؟

قراردادهای آتی مشمول شارژ یک شبه نمی شوند.


سQالات متداول مربوط به برداشت XM


چه گزینه های پرداختی برای برداشت پول دارم؟

ما طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت را برای سپرده ها / برداشت ها ارائه می دهیم: توسط چندین کارت اعتباری ، چندین روش پرداخت الکترونیکی ، انتقال بانکی ، انتقال بانکی محلی و سایر روش های پرداخت.

به محض باز کردن یک حساب معاملاتی ، می توانید به قسمت اعضای ما وارد شوید ، روش پرداخت مورد نظر خود را در صفحات سپرده ها / برداشت انتخاب کنید و دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید.

حداقل و حداکثر مبلغی که می توانم برداشت کنم چقدر است؟

حداقل مبلغ برداشت 5 دلار (یا اسکناس معادل آن) برای چندین روش پرداخت پشتیبانی شده در همه کشورها 5 دلار است. با این حال ، مبلغ بسته به روش پرداختی که انتخاب کرده اید و وضعیت اعتبار حساب تجاری شما متفاوت است. می توانید جزئیات بیشتر در مورد روند واریز و برداشت در منطقه اعضا را بخوانید.


روش اولویت برداشت چیست؟

به منظور محافظت از همه طرفها در برابر کلاهبرداری و به حداقل رساندن احتمال پولشویی و / یا تأمین مالی تروریسم ، XM فقط مراحل برداشت / بازپرداخت را به منبع سپرده اصلی طبق روش اولویت برداشت در زیر انجام می دهد:
 • برداشت کارت اعتباری / بدهی. درخواست های برداشت انصراف داده شده ، صرف نظر از روش برداشت انتخاب شده ، از طریق این کانال تا میزان کل واریز شده توسط این روش پردازش می شود.
 • برداشت کیف پول الکترونیکی. پس از بازپرداخت کامل سپرده های کارت اعتباری / بدهی ، بازپرداخت / برداشت پول کیف پول الکترونیکی پردازش می شود.
 • روش های دیگر پس از اتمام کامل سپرده های انجام شده با دو روش فوق ، از همه روش های دیگر مانند برداشت بانکی بانکی استفاده می شود.

کلیه درخواستهای برداشت در 24 ساعت کاری تکمیل می شود. با این حال تمام درخواست های برداشت از حساب بلافاصله در حساب معاملات مشتری به عنوان انتظارات برداشت منعکس می شود. در صورتی که مشتری روش برداشت نادرست را انتخاب کند ، درخواست مشتری مطابق با روش اولویت برداشت به شرح زیر پردازش می شود.

کلیه درخواستهای برداشت مشتری باید به ارزی که در ابتدا سپرده گذاری شده است پردازش شود. در صورت تفاوت پول واریز با ارز انتقال ، مبلغ انتقال توسط XM به نرخ انتقال غالب به ارز انتقال تبدیل می شود.


اگر مبلغ برداشت من از مبلغی که از طریق کارت اعتباری / بدهی واریز کرده ام بیشتر باشد ، چگونه می توانم برداشت کنم؟

از آنجا که ما فقط می توانیم همان مبلغی را که واریز کرده اید به کارت شما برگردانیم ، سود می تواند از طریق انتقال وجه به حساب بانکی شما منتقل شود. اگر از طریق کیف پول الکترونیکی نیز سپرده گذاری کرده باشید ، این امکان را دارید که سود خود را به همان کیف پول الکترونیکی بردارید.

چه مدت طول می کشد تا پس از درخواست برداشت ، پول خود را دریافت کنم؟

درخواست برداشت شما طی 24 ساعت توسط دفتر کار ما پردازش می شود. پول خود را برای پرداختهای پرداختی از طریق کیف پول الکترونیکی در همان روز دریافت خواهید کرد ، در حالی که برای پرداخت از طریق سیم بانکی یا کارت اعتباری / بدهی معمولاً 2 تا 5 روز کاری طول می کشد.

آیا می توانم هر زمان که بخواهم پول خود را برداشت کنم؟

برای برداشت وجوه ، حساب تجارت شما باید تأیید شود. این بدان معنی است که ابتدا باید اسناد خود را در قسمت اعضای ما بارگذاری کنید: اثبات هویت (شناسنامه ، گذرنامه ، گواهینامه رانندگی) و اثبات اقامت (قبض آب و برق ، قبض تلفن ، تلفن / اینترنت / تلویزیون یا صورتحساب بانکی) ، که شامل آدرس و آدرس شما است. نام شماست و نمی تواند بیش از 6 ماه باشد.

هنگامی که تأیید اعتبار حساب خود را از وزارت اعتبارسنجی ما دریافت کردید ، می توانید با ورود به منطقه اعضا ، انتخاب برگه برداشت و ارسال درخواست برداشت ، درخواست برداشت وجه کنید. فقط امکان دارد برداشت خود را به منبع اصلی ودیعه برگردانید. کلیه برداشت ها توسط دفتر ما در طی 24 ساعت در روزهای کاری انجام می شود.

آیا در صورت داشتن موقعیت باز می توانم پول خود را برداشت کنم؟

بله، تو میتونی. با این حال ، برای اطمینان از ایمنی در معاملات مشتریان ما ، محدودیت های زیر اعمال می شود:

الف) درخواست هایی که باعث می شوند سطح حاشیه به زیر 150٪ کاهش یابد ، از دوشنبه 01:00 تا جمعه 23:50 GMT + 2 پذیرفته نمی شوند (DST اعمال می شود )

ب) درخواست هایی که می توانند باعث کاهش سطح حاشیه به زیر 400٪ شوند در آخر هفته ها از جمعه 23:50 تا دوشنبه 01:00 GMT + 2 پذیرفته نمی شوند (DST اعمال می شود).

آیا هزینه برداشت وجود دارد؟

ما برای گزینه های واریز / برداشت خود هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم. به عنوان مثال ، اگر 100 دلار توسط Skrill واریز کنید و سپس 100 دلار برداشت کنید ، مبلغ 100 دلار را در حساب Skrill خود مشاهده خواهید کرد زیرا همه هزینه های معامله را از هر دو طریق برای شما پوشش می دهیم.

این مورد همچنین در مورد تمام سپرده های کارت اعتباری / بدهی اعمال می شود. برای سپرده ها / برداشت ها از طریق انتقال بانکی بین المللی ، XM کلیه هزینه های نقل و انتقال تحمیل شده توسط بانک های ما را پوشش می دهد ، به استثنای سپرده هایی که کمتر از 200 دلار آمریکا (یا اسکناس معادل آن) است.

در صورت واریز وجه از طریق کیف پول الکترونیکی ، آیا می توانم مبلغی را به کارت اعتباری خود برداشت کنم؟

برای محافظت از همه طرفین در برابر کلاهبرداری و مطابق با قوانین و مقررات قابل اجرا برای پیشگیری و سرکوب پولشویی ، سیاست شرکت ما این است که وجوه مشتریان را به مبدا این وجوه برگردانیم ، و به این ترتیب برداشت به الکترونیکی شما باز می گردد حساب کیف پول. این مربوط به همه روشهای برداشت است و برداشت باید به منبع واریز وجه بازگردد.


MyWallet چیست؟

این یک کیف پول دیجیتالی است ، به عبارت دیگر ، یک مکان مرکزی است که در آن تمام وجوهی که مشتریان از برنامه های مختلف XM کسب می کنند ذخیره می شود.

از MyWallet ، می توانید وجوه را به حساب معاملات دلخواه خود مدیریت و برداشت کنید و سابقه معاملات خود را مشاهده کنید.

هنگام انتقال وجوه به یک حساب معاملاتی XM ، با MyWallet به عنوان روش پرداخت دیگر رفتار می شود. تحت شرایط برنامه پاداش XM هنوز واجد شرایط دریافت پاداش سپرده خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


آیا می توانم مستقیماً بودجه خود را از MyWallet برداشت کنم؟

نه. شما باید قبل از برداشت وجه به یکی از حسابهای معاملاتی خود بفرستید.

من به دنبال یک معامله خاص در MyWallet هستم ، چگونه می توانم آن را پیدا کنم؟
با استفاده از لیست های کشویی داشبورد خود می توانید تاریخچه معاملات خود را بر اساس "نوع معامله" ، "حساب معاملاتی" و "شناسه سهامداران" فیلتر کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی سرصفحه های ستون مربوطه ، معاملات را به ترتیب "صعودی یا نزولی" بر اساس "تاریخ" یا "مقدار" مرتب کنید.


اگر از حسابم پول برداشت کنم ، آیا می توانم سود حاصل از پاداش را نیز برداشت کنم؟ آیا می توانم پاداش را در هر مرحله پس بگیرم؟

این پاداش فقط برای تجارت است و قابل برداشت نیست. ما مبلغ جایزه را به شما پیشنهاد می دهیم تا به شما کمک کند موقعیت های بزرگتری را باز کنید و به شما امکان می دهد موقعیت های خود را برای مدت طولانی باز نگه دارید. کلیه سودهای حاصل از پاداش در هر زمان قابل برداشت است.


آیا انتقال پول از یک حساب معاملاتی به حساب معاملاتی دیگر امکان پذیر است؟

بله ، این امکان پذیر است. شما می توانید بین دو حساب معاملاتی انتقال داخلی را درخواست کنید ، اما فقط در صورتی که هر دو حساب به نام شما باز شده باشد و هر دو حساب معاملاتی اعتبارسنجی شده باشند. اگر ارز پایه متفاوت باشد ، مبلغ تبدیل می شود. انتقال داخلی را می توان در ناحیه اعضا درخواست کرد و بلافاصله پردازش می شود.


اگر از انتقال داخلی استفاده کنم چه اتفاقی برای پاداش خواهد افتاد؟

در این حالت پاداش به طور متناسب واریز می شود.


من بیش از یک گزینه سپرده استفاده کردم ، اکنون چگونه می توانم برداشت کنم؟

اگر یکی از روش های واریز شما کارت اعتباری / بدهی بوده است ، شما همیشه باید قبل از هر روش برداشت قبلی ، حداکثر مبلغ ودیعه را درخواست کنید. فقط در صورتی که مبلغ واریز شده از طریق کارت اعتباری / بدهی به طور کامل به منبع بازپرداخت شود ، شما می توانید با توجه به سپرده های دیگر ، روش برداشت دیگری را انتخاب کنید.


آیا هزینه و کمیسیون اضافی وجود دارد؟

در XM ما هیچ هزینه یا حق کمیسیونی نمی گیریم. ما تمام هزینه های معامله (با انتقال بانکی برای مبالغی بیش از 200 دلار) را پوشش می دهیم.


سیستم عامل های تجارت XM


تفاوت بین حساب های آزمایشی و حساب های واقعی چیست؟

در حالی که تمام ویژگی ها و عملکردهای یک حساب واقعی برای یک حساب آزمایشی نیز موجود است ، باید به خاطر داشته باشید که شبیه سازی نمی تواند شرایط واقعی بازار معاملات را تکرار کند. یک تفاوت مهم این است که حجم اجرا شده از طریق شبیه سازی بر بازار تأثیر نمی گذارد. در حالی که در حجم معاملات واقعی ، به ویژه هنگامی که اندازه معامله زیاد باشد ، در بازار تأثیر می گذارد. سرعت اجرا برای حسابهای معاملاتی واقعی همان حسابهای آزمایشی XM است.

علاوه بر این ، بسته به اینکه با حساب های نمایشی یا حساب واقعی تجارت می کنند ، کاربران می توانند از نظر روانشناسی بسیار متفاوت باشند. این جنبه ممکن است ارزیابی انجام شده با حساب آزمایشی را تحت تأثیر قرار دهد. ما به شما توصیه می کنیم محتاط باشید و از رضایت خاطر در مورد هر نتیجه ای که ممکن است از استفاده از یک حساب آزمایشی بگیرید ، خودداری کنید. جزئیات بیشتر درباره حسابهای آزمایشی را می توانید در اینجا بخوانید.


چگونه می توانم سابقه تجارت خود را مشاهده کنم؟

با فشار دادن Ctrl + T روی صفحه کلید ، پنجره ترمینال را باز کرده و برگه Account History را انتخاب کنید. برای فعال کردن منوی زمینه کلیک راست کنید ، که به شما امکان می دهد سابقه تجارت خود را به عنوان یک پرونده .html ذخیره کنید تا بعداً هنگام خارج شدن از سیستم عامل تجارت بتوانید آن را مشاهده کنید.


آیا می توانم از تجار ربات / خودرو یا مشاوران خبره استفاده کنم؟

بله، تو میتونی. همه سیستم عامل های تجاری ما از استفاده از EA پشتیبانی می کنند.


چگونه می توانم یک مشاور خبره اضافه کنم؟

برای افزودن یک مشاور خبره (EA) ، ابتدا باید پایانه مشتری MT4 را باز کنید ، روی File در بالای فهرست ناوبری کلیک کرده و Open Data Folder را در فهرست کشویی کلیک کنید. در پوشه باز داده بر روی MQL4 and Experts کلیک کنید. پوشه Experts جایی است که می توانید مشاوران خبره (EA) را اضافه کنید. فایل EA .mq4 یا .ex4 را در پوشه Experts جایگذاری کنید. هنگامی که با این کار آماده شدید ، بستن MT4 را با بستن آن دوباره راه اندازی کرده و سپس دوباره آن را باز کنید.


اگر مشاور متخصص پیوست معامله نکند چه کاری انجام می دهم؟

ابتدا بررسی کنید که آیا تجارت با رفتن به برگه Tools - Options - Experts مجاز است یا نه - تجارت واقعی را مجاز می دانید. سپس مطمئن شوید که دکمه مشاور متخصص در نوار ابزار اصلی فشار داده شده است. باید بتوانید در گوشه سمت راست بالای نمودار خود یک شکلک مشاهده کنید که نشان می دهد EA خود را به درستی فعال کرده اید. اگر همه چیز خوب است ، اما EA هنوز معامله نمی کند ، پرونده های ورود به سیستم خود را از طریق زبانه Experts در پنجره Terminal مشاهده کنید (باید ببینید چه خطایی رخ می دهد). برای کمک بیشتر می توانید از طریق آدرس [email protected] برای ما ایمیل بزنید .


آیا برای استفاده از بستر MT4 هر نوع پشتیبانی آنلاین / آموزشی ارائه می دهید؟

در صورت تمایل می توانید از طریق گپ زنده ، ایمیل یا تلفنی با مدیر حساب شخصی خود تماس بگیرید تا برنامه ای برای ارائه در MT4 تنظیم کنید. شما همچنین می توانید آموزشهای ویدیویی ما را برای راهنمایی تماشا کنید ، ما آماده هستیم تا در هر زمان که برای شما مناسب است با توضیحات تفریحی یک به یک به شما کمک کنیم.


من فقط می توانم 8 جفت را در MT4 خود ببینم. چگونه می توانم بقیه را ببینم؟

وارد سیستم عامل MT4 خود شوید - پنجره تماشای بازار - کلیک راست - نمایش همه - به پایین پیمایش کنید و همه ابزارهای موجود برای تجارت را مشاهده خواهید کرد.


آیا می توانم منطقه زمانی را در MetaTrader تغییر دهم؟

نه ، نمی توانید منطقه زمانی سرورهای تجاری ما همیشه GMT + 2 به وقت زمستان و GMT + 3 به وقت تابستان است. تنظیم زمان GMT از داشتن شمعدان های کوچک در روزهای یکشنبه جلوگیری می کند و بنابراین اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل فنی و آزمایش مجدد روانتر و ساده تر انجام شود.


من یک حساب MICRO دارم و نمی توانم سفارش بدهم. چرا؟

ما معاملات استاندارد را از معاملات خرد جدا می کنیم (1 جلد در حساب استاندارد = 100000 واحد ، 1 ولوم در حساب خرد = 1000 واحد). به همین دلیل است که باید در پنجره Market Watch به دنبال نمادهایی با پسوند "micro" باشید (برای مثال میکرو EUR / USD به جای EUR / USD) ، کلیک راست کرده و نمایش همه را انتخاب کنید. سایر نمادهای "خاکستری" توسط سیستم عامل برای محاسبه قیمت نفت استفاده می شود. روی این نمادهای "خاکستری" راست کلیک کنید و گزینه Hide را انتخاب کنید تا از ایجاد هرگونه سردرگمی جلوگیری شود.


قیمت ASK و BID چیست و چگونه می توان قیمت باز یا بسته شدن را در نمودار خود دید؟

هر سفارش خرید با قیمت ASK باز و با قیمت BID بسته می شود و هر سفارش فروش با قیمت BID باز و با قیمت ASK بسته می شود. به طور پیش فرض ، شما فقط می توانید خط BID را در نمودار خود مشاهده کنید. برای دیدن خط ASK ، روی نمودار خاص - Properties - Common - کلیک راست کرده و خط Show ASK را علامت بزنید.


آیا سیستم عامل های معاملاتی برای MAC ارائه می دهید؟

بله ما انجام میدهیم. بستر تجاری MT4 برای MAC نیز موجود است و می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید .


چگونه می توانم نام سرور خود را در MT4 (PC / Mac) پیدا کنم؟

روی پرونده کلیک کنید - روی "باز کردن یک حساب" که پنجره جدیدی باز می کند ، "تجارت سرورها" کلیک کنید - پایین بروید و روی علامت + در "افزودن کارگزار جدید" کلیک کنید ، سپس XM را تایپ کنید و "اسکن" را کلیک کنید.

پس از اسکن ، این پنجره را با کلیک روی "لغو" ببندید.

به دنبال این ، لطفاً دوباره سعی کنید با کلیک کردن روی "پرونده" - "ورود به حساب معاملاتی" دوباره وارد شوید تا ببینید آیا نام سرور شما وجود دارد.


چگونه می توانم به پلت فرم MT5 دسترسی پیدا کنم؟

برای شروع معاملات در بستر MT5 شما باید یک حساب معاملاتی XM MT5 داشته باشید. امکان تجارت در سیستم عامل MT5 با حساب موجود XM MT4 شما وجود ندارد. برای افتتاح حساب XM MT5 اینجا را کلیک کنید .


آیا می توانم از شناسه حساب MT4 خود برای دسترسی به MT5 استفاده کنم؟

نه ، نمی توانید شما باید یک حساب معاملاتی XM MT5 داشته باشید. برای باز کردن یک حساب XM MT5 اینجا را کلیک کنید .


چگونه می توانم اعتبار MT5 خود را تأیید کنم؟

اگر در حال حاضر مشتری XM با حساب MT4 هستید ، می توانید بدون نیاز به ارائه مجدد اسناد اعتبار سنجی ، یک حساب MT5 اضافی از ناحیه اعضا باز کنید. با این حال ، اگر مشتری جدیدی هستید ، باید تمام مدارک لازم برای تأیید اعتبار (به عنوان مثال اثبات هویت و اثبات اقامت) را در اختیار ما قرار دهید.


آیا می توانم CFD سهام را با حساب معاملاتی موجود MT4 خود معامله کنم؟

نه ، نمی توانید برای تجارت CFD سهام شما باید یک حساب تجاری XM MT5 داشته باشید. برای باز کردن یک حساب XM MT5 اینجا را کلیک کنید.


چه ابزارهایی را می توانم با MT5 معامله کنم؟

در بستر MT5 می توانید تمام ابزارهای موجود در XM از جمله CFD سهام ، سهام سهام CFD ، فارکس ، CFD در فلزات گرانبها و CFD در انرژی را معامله کنید.


چگونه می توانم ابزارهای مالی حساب تجاری خود را در سیستم عامل پیدا کنم؟

با توجه به نوع حساب شما ، ابزارهای معاملاتی با پسوند منحصر به فرد نمایش داده می شوند. برای یافتن ابزارهای مالی صحیحی که با نوع حساب خود در آن معامله می کنید ، لطفاً نمونه های زیر را مشاهده کنید:
 • حساب استاندارد: ابزارها در قالب استاندارد خود (بدون پسوند) نمایش داده می شوند ، مانند EURUSD ، GBPUSD
 • حساب MICRO: ابزارهای معاملاتی با پسوند میکرو مانند EURUSDmicro ، GBPUSDmicro نمایش داده می شوند
 • حساب صفر: ابزارهای معاملاتی با نقطه (.) در انتها مانند EURUSD نمایش داده می شوند. یا GBPUSD.
 • حساب ULTRA LOW STANDARD: ابزارها در انتها با # نشان داده می شوند ، مانند EURUSD # یا GBPUSD #
 • حساب ULTRA LOW MICRO: ابزارهایی با am # در انتها نمایش داده می شوند ، مانند EURUSDm # یا GBPUSDm #
درصورتی که ابزارهای صحیح در بستر معاملاتی که در آن معامله می کنید نمایان نیستند ، باید روی پنجره "Market Watch" کلیک راست کنید - نمادها را انتخاب کنید - ابزارهایی را که می خواهید با آنها تجارت کنید از جدول انتخاب کنید - "Show " گزینه. به دنبال این ، پنجره "Market Watch" را ببندید ، یک بار دیگر روی آن کلیک راست کرده و "Show All" را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید که نمادهای خاکستری توسط بستر معاملات برای محاسبه قیمت نفت استفاده می شود. برای حذف نمادهای خاکستری شده از پنجره "Market Watch" خود ، کافیست روی آنها کلیک راست کرده و گزینه "Hide" را انتخاب کنید.


ویژگی های پشتیبانی شده XM کدامند؟

معاملات در بازارهای فارکس ، CFD در شاخص های سهام ، کالاها ، سهام ، فلزات و انرژی ارائه می شود
 • با حداقل سپرده تا 5 دلار
 • با گزینه باز کردن بیش از 1 حساب
 • با حفاظت از تعادل منفی
 • بدون نقل قول ، بدون رد سفارشات
 • پخش های تنگ تا حد 0 PIP
 • قیمت لوله ای شکننده
 • پلت فرم های بازرگانی چندگانه از 1 حساب برای تحرک سریع تجارت قابل دسترسی است
 • اجرای بازار در زمان واقعی
 • بودجه حساب 100٪ خودکار و بلافاصله 24/7 پردازش می شود
 • برداشت سریع و بدون هزینه اضافی
 • کلیه هزینه های انتقال که توسط XM پوشش داده شده است
 • تبلیغات جایزه بدون توقف
 • حساب های دموی رایگان و نامحدود با 100000 دلار بودجه مجازی و دسترسی کامل به پلتفرم های بازرگانی چندگانه
 • علائم تجاری حرفه ای دو بار در روز
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!