س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS


سپرده


آیا می توانم بدون سرمایه گذاری تجارت را شروع کنم؟

لطفاً لطفاً مطلع شوید که ودیعه برای حسابهای واقعی لازم است.
اما می توانید با معامله با حساب Demo نحوه کار آن را ببینید یا جایزه Level Up ما را امتحان کنید.

همچنین ، به شما یادآوری کنیم که می توانید مسابقه آزمایشی FBS League ما را امتحان کنید: با شرکت در آن می توانید حداکثر 450 دلار بدون هیچ گونه واریز درآمد کسب کنید.

و ما می خواهیم در مورد پاداش شروع سریع ما برای برنامه FBS Trader به شما یادآوری کنیم: با کمک آن ، می توانید یاد بگیرید که چگونه از FBS Trader استفاده کنید و همزمان سود کسب کنید!رسیدگی به درخواست سپرده / برداشت چقدر طول می کشد؟

سپرده ها از طریق سیستم های پرداخت الکترونیکی بلافاصله پردازش می شوند. درخواست های سپرده از طریق سیستم های پرداخت دیگر طی 1-2 ساعت در طول بخش مالی FBS پردازش می شود.

بخش مالی FBS 24/7 شبانه روز کار می کند. حداکثر زمان رسیدگی به درخواست سپرده / برداشت از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی 48 ساعت از لحظه ایجاد آن است. پردازش حواله های بانکی تا 5-7 روز کاری بانکی طول می کشد.آیا می توانم به پول ملی خود سپرده گذاری کنم؟

بله، تو میتونی. در این حالت ، مبلغ سپرده با توجه به نرخ رسمی ارز فعلی در روز اجرای سپرده ، به USD / EUR تبدیل می شود.


چگونه می توانم وجوه خود را به حساب خود واریز کنم؟

 1. سپرده را در بخش امور مالی در منطقه شخصی خود باز کنید.
 2. روش واریز ترجیحی را انتخاب کنید ، پرداخت آفلاین یا آنلاین را انتخاب کنید و روی دکمه واریز کلیک کنید.
 3. حسابی را که می خواهید وجه را به آن واریز کنید انتخاب کرده و مبلغ واریز را وارد کنید.
 4. جزئیات واریز خود را در صفحه بعدی تأیید کنید.
روش پرداخت FBS سریع و ساده است. با این حال ، توجه داشته باشید که ارائه دهنده پرداخت شما ممکن است مراحل اضافی را از شما بخواهد.


از چه روش های پرداختی می توانم وجهی را به حساب خود اضافه کنم؟

FBS روش های مختلف تأمین مالی را ارائه می دهد ، از جمله سیستم های پرداخت الکترونیکی بی شماری ، کارت های اعتباری و نقدی ، نقل و انتقالات بانکی و مبدل ها. هیچ هزینه سپرده یا کمیسیونی توسط FBS برای هرگونه واریز به حساب های معاملاتی دریافت نمی شود.


حداقل مبلغ ودیعه در FBS Personal Area (وب) چقدر است؟

لطفاً به ترتیب توصیه های سپرده زیر برای انواع مختلف حساب را در نظر داشته باشید:

 • برای حساب "Cent" حداقل سپرده 1 دلار است.
 • برای حساب "Micro" - 5 دلار ؛
 • برای حساب "استاندارد" - 100 دلار ؛
 • برای حساب "Zero Spread" - 500 دلار ؛
 • برای حساب "ECN" - 1000 دلار.


لطفاً لطفاً مطلع شوید که اینها توصیه هایی هستند. حداقل مبلغ سپرده ، به طور کلی ، 1 دلار است. لطفاً توجه داشته باشید که حداقل واریز برای برخی از سیستم های پرداخت الکترونیکی مانند Neteller ، Skrill یا Perfect Money 10 دلار است. همچنین ، در مورد روش پرداخت بیت کوین ، حداقل سپرده پیشنهادی 5 دلار است. ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که سپرده ها برای مقادیر کمتر به صورت دستی پردازش می شوند و ممکن است بیشتر طول بکشد.

برای دانستن میزان افتتاح سفارش در حساب خود ، می توانید از حسابگر معامله گران در وب سایت ما استفاده کنید.


چگونه می توانم بودجه را به حساب MetaTrader خود واریز کنم؟

حساب های MetaTrader و FBS همگام سازی می شوند ، بنابراین برای انتقال وجوه از FBS به طور مستقیم به MetaTrader دیگر به مراحل دیگری نیاز ندارید. برای انجام مراحل بعدی کافیست وارد MetaTrader شوید:
 1. MetaTrader 4 یا MetaTrader 5 را بارگیری کنید .
 2. ورود و رمز ورود متاتریدر خود را که هنگام ثبت نام در FBS دریافت کرده اید وارد کنید. اگر داده های خود را ذخیره نکرده اید ، در بخش شخصی خود ورود و گذرواژه جدیدی دریافت کنید.
 3. MetaTrader را نصب و باز کنید و پنجره بازشو را با جزئیات ورود به سیستم پر کنید.
 4. انجام شده! شما با حساب FBS خود به MetaTrader وارد شده اید و می توانید با استفاده از وجوهی که واریز کرده اید تجارت خود را شروع کنید.


چگونه می توانم سپرده گذاری و برداشت وجه کنم؟

با انتخاب هر یک از سیستم های پرداخت موجود ، می توانید حساب خود را از طریق بخش "عملیات مالی" در منطقه شخصی خود تأمین کنید. برداشت از حساب معاملاتی را می توان در منطقه شخصی شما از طریق همان سیستم پرداختی که برای واریز استفاده شده است ، انجام داد. در صورت تأمین اعتبار حساب از طریق روشهای مختلف ، برداشت با استفاده از همان روشها در نسبت با توجه به مبالغ واریز شده انجام می شود.


واریز کارت من رد شد ، چرا؟

لطفاً لطفاً مطلع شوید که FBS برای انتقال وجوه از کارتهای اعتباری و نقدی مشتریان به شرکت از خدمات میانجی شرکت استفاده می کند.
این بدان معناست که سیستم به عنوان یک شخص ثالث در این فرآیند فعالیت می کند و آنها حق دارند در برخی موارد معاملات مشتری های ما را رد کنند.

این لیست متداول ترین دلایل کاهش سپرده های بدهی / کارت های اعتباری است:
 1. نام کارت بر روی کارت نیست.
 2. این کارت در حالی در یک کشور صادر شده است که مشتری می خواهد از کشور دیگری واریز کند. کارت فقط در کشوری که صادر شده است قابل استفاده است.
 3. کارت به مشتری تعلق ندارد (مشتری دارنده کارت نیست).
 4. نام روی کارت با نام مشتری در حساب FBS متفاوت است (اگر مشتری نام کامل خود را در نمایه ذکر نکند ، ممکن است این خطا رخ دهد).
 5. سیستم پرداخت برخی از اقدامات کلاهبرداری را شناسایی کرده است.
 6. پرداختها با کارتهای بدون تأیید صحت سه بعدی به طور خودکار رد می شوند. اگر با بانک یا شرکت کارت خود تماس بگیرید می توانید گزینه امن سه بعدی را فعال کنید.
به نظر می رسد پرونده شما یکی از مواردی است که سیستم پرداخت به دلایل داخلی آنها پرداخت را رد می کند. متأسفانه ، سیستم های پرداخت دلیل دقیق وقوع آن را به ما ارائه نمی دهند ، اما به نظر می رسد کارت اعتباری شما برای سپرده گذاری به حساب FBS شما قابل قبول نیست.

ما از این مشکل پوزش می طلبیم و به شما توصیه می کنیم از کارت اعتباری / بدهی یا سیستم پرداخت دیگری برای واریز استفاده کنید.
شما می توانید هر یک از سیستم های موجود در امور مالی را انتخاب کنید.

ممنونم از اینکه درک می کنید!

همچنین ، لطفاً توجه داشته باشید که هنگام واریز وجه از طریق کارت اعتباری / بدهی ، نام صاحب کارت (همانطور که روی کارت نوشته شده است) باید با نام صاحبان حساب معاملاتی مطابقت داشته باشد. ما پرداخت شخص ثالث را قبول نمی کنیم ، این بدان معناست که متاسفانه شما نمی توانید از طریق کارت متعلق به شخص دیگری سپرده گذاری کنید.

یادآوری مهربانانه: می توانید وضعیت معامله خود را در امور مالی (سابقه معامله) بررسی کنید.

چهار سیستم پرداخت کارت می بینم. کدام یک را انتخاب کنیم؟

هر سیستم پرداخت کارت در کشورهای مختلف در دسترس است. به نظر می رسد شما فردی خوش شانس هستید که می توانید از بین چهار سیستم پرداخت (Visa / Mastercard ، CardPay ، Connectum ، دقیقاً و Walletto) یکی را انتخاب کنید.

تفاوت زیادی بین این سیستم های پرداخت وجود ندارد. برای بیشتر سیستم های پرداخت کارت ، کمیسیون سپرده توسط FBS بازپرداخت می شود. در مورد کمیسیون برداشت:
ویزا / مسترکارت DP: 2.5٪ + 0.3 €؛ WD: 2 یورو
CardPay 1 یورو
کانکتوم 0.5 یورو
دقیقا 2 یورو
کیف پول 0.5 یورو

از کدام سیستم پرداخت استفاده کنید؟ این به خود شما بستگی دارد!

تنها توصیه ای که می توانیم ارائه دهیم - همیشه از کارتهای خود استفاده کنید و سعی کنید فقط از یک کارت برای واریز و برداشت استفاده کنید. در صورت استفاده از کارتهای زیاد ، چنین اقداماتی تقلبی قلمداد می شود و سپرده گذاری از طریق این سیستم پرداخت مسدود می شود.

برداشت از حساب


چه مدت طول می کشد تا روند برداشت من انجام شود؟

لطفاً لطفاً در نظر بگیرید که اداره مالی شرکت معمولاً درخواستهای برداشت مشتری را به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه پردازش می کند.

به محض اینکه اداره مالی ما درخواست برداشت شما را تأیید کرد ، وجوه از طرف ما ارسال می شود ، اما پردازش بیشتر آن به عهده سیستم پرداخت است.
 • برداشت های سیستم های پرداخت الکترونیکی (مانند Skrill ، Perfect Money و غیره) باید فوراً بستانکار شوند ، اما ممکن است گاهی اوقات تا 30 دقیقه طول بکشد.
 • در صورت مراجعه به کارت خود ، لطفاً یادآوری کنید که بطور متوسط ​​3-4 روز کاری طول می کشد تا اعتبار واریز شود.
 • در مورد برداشت های بانکی معمولاً طی 7-10 روز کاری پردازش می شود.
 • برداشت از کیف پول بیت کوین ممکن است از چند دقیقه تا چند روز طول بکشد زیرا تمام معاملات بیت کوین در سراسر جهان به طور کلی پردازش می شود. هرچه تعداد افراد در همان لحظه درخواست انتقال داشته باشند ، انتقال بیشتر زمان می برد.

کلیه پرداخت ها طبق ساعت کاری ادارات مالی در حال پردازش است.
ساعات کاری ادارات مالی FBS عبارتند از: از 19:00 (GMT + 3) یکشنبه تا 22:00 (GMT +3) جمعه و از 08:00 (GMT + 3) تا 17:00 (GMT + 3) در شنبه.


آیا می توانم 140 دلار از Level Up Bonus برداشت کنم؟

پاداش سطح بالا یک راه عالی برای شروع حرفه تجارت است. شما نمی توانید جایزه خود را پس بگیرید ، اما اگر شرایط لازم را داشته باشید می توانید سود حاصل از تجارت با آن را پس بگیرید:
 1. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید
 2. پاداش را در سایت شخصی وب خود 70 دلار دریافت کنید یا از برنامه FBS - Trading Broker برای دریافت 140 دلار رایگان برای تجارت استفاده کنید.
 3. حساب Facebook خود را به Personal Area متصل کنید
 4. یک کلاس تجارت کوتاه را گذرانده و یک تست ساده را پشت سر بگذارید
 5. حداقل برای 20 روز تجارت فعال تجارت کنید و بیش از پنج روز از دست ندهید

موفق باشید! اکنون می توانید سود کسب شده با پاداش افزایش سطح 140 دلاری را برداشت کنید

من از طریق کارت واریز کردم. چگونه می توانم وجوه را اکنون برداشت کنم؟

ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که Visa / Mastercard یک سیستم پرداخت است که فقط امکان بازپرداخت وجوه واریز شده را دارد.

این بدان معنی است که شما می توانید از طریق کارت فقط مبلغی را که از مبلغ سپرده شما بیشتر نیست برداشت کنید (حداکثر 100٪ از سپرده اولیه را می توان به کارت پس گرفت)

مبلغ بیش از سپرده اولیه (سود) را می توان به سیستم های پرداخت دیگر برداشت کرد.

همچنین ، این بدان معنی است که برداشت باید متناسب با مبالغ واریز شده پردازش شود.

به عنوان مثال:

شما از طریق کارت اعتباری / بدهی 10 دلار ، سپس 20 دلار و سپس 30 دلار واریز کرده اید.
شما باید 10 دلار + هزینه برداشت ، 20 دلار + هزینه برداشت ، سپس 30 دلار + هزینه برداشت دوباره به این کارت بازپرداخت کنید.

لطفاً لطفاً به این نکته توجه کنید که اگر از طریق کارت اعتباری / بدهی و از طریق سیستم پرداخت دیگری واریز کردید ، ابتدا باید کارت را برگردانید:

برداشت از طریق کارت در اولویت قرار دارد.

من از طریق کارت مجازی سپرده گذاری کرده ام. چگونه می توانم برداشت کنم؟

قبل از برداشت وجه به کارت مجازی که در آن واریز کرده اید ، باید تأیید کنید که کارت شما می تواند نقل و انتقالات بین المللی را دریافت کند.
تأیید رسمی با شماره کارت ضروری است.

ما به عنوان تأیید در نظر می گیریم:
- صورت حساب بانکی شما ، نشان می دهد که قبلاً از اشخاص ثالث به کارت خود انتقال داشته اید.
اگر این بیانیه فقط حساب بانکی را نشان می دهد ، لطفاً اثبات اتصال کارت موردنظر به این حساب بانکی را ضمیمه کنید.

- هرگونه اطلاع رسانی پیامکی ، نامه الکترونیکی ، نامه رسمی یا عکس از چت زنده با مدیر بانک شما که شماره کارت را دقیقاً ذکر می کند و مشخص می کند که این کارت می تواند نقل و انتقالات را دریافت کند.

اگر کارت من وجوه ورودی را قبول نکند ، چه می شود؟

در این حالت ، طبق دستورالعمل های بالا ، شما باید تأیید اینکه کارت وجوه ورودی را قبول نمی کند به ما ارائه دهید. هنگامی که تأیید با موفقیت از طرف ما پذیرفته شد ، شما می توانید از طریق هر سیستم پرداخت الکترونیکی موجود در کشور خود ، وجوه (وجوه سپرده شده + سود) را برداشت کنید.

چرا درخواست انصراف من رد شد؟

لطفا توجه داشته باشید که طبق توافق نامه مشتری: مشتری می تواند از حساب خود وجهی را فقط به سیستم های پرداختی که برای واریز استفاده شده است ، برداشت کند.

درصورتی که از طریق سیستم پرداخت درخواست برداشت داشته باشید که با سیستم پرداختی که برای ودیعه استفاده کرده اید متفاوت باشد ، برداشت شما رد می شود.

همچنین ، لطفاً لطفاً به شما یادآوری شود که می توانید وضعیت درخواست های مالی خود را در تاریخ معامله کنترل کنید. در آنجا می توانید دلیل رد شدن را نیز ببینید.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر در هنگام درخواست برداشت سفارشات باز دارید ، درخواست شما به طور خودکار با نظر "بودجه ناکافی" رد می شود.

چرا باید کارتم را امضا کنم؟

لطفاً به شما یادآوری کنیم که طبق توافق نامه مشتری:
 • 5.2.7. اگر حساب از طریق بدهی یا کارت اعتباری تأمین مالی شده باشد ، برای پردازش برداشت نسخه کارت لازم است. نسخه باید حاوی 6 رقم اول و 4 رقم آخر شماره کارت ، نام دارنده کارت ، تاریخ انقضا و امضای دارنده کارت باشد.

این اطلاعات به دلایل امنیتی مورد نیاز است و این یک روش استاندارد برای برداشت از طریق کارت است.

لطفاً توجه داشته باشید که کد CVC / CVV در قسمت پشتی کارت باید پوشانده شود ، اگرچه علامت مربوط به قسمت پشت کارت شما باید به وضوح دیده شود زیرا کارت بدون آن معتبر نیست.

اگر نگاهی دقیق به پشت کارت اعتباری خود بیندازید ، احتمالاً عنوان "معتبر نیست مگر اینکه امضا شده" را مشاهده خواهید کرد.
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
لطفاً لطفاً توجه داشته باشید كه بازرگانان از پذیرش کارت اعتباری / بدهی ممنوع هستند مگر اینکه امضا شده باشد.

برای امضای کارت باید امضا را به صورت دستی در پشت کارت قرار دهید. لطفا توجه داشته باشید که شما باید کارت را امضا کنید ، نه یک قطعه کاغذ که به آن متصل شده است. شما می توانید از یک قلم یا نشانگر از هر رنگی استفاده کنید.

من هنوز برداشت کارت خود را دریافت نکرده ام

ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که Visa / Mastercard یک سیستم پرداخت است که فقط امکان بازپرداخت وجوه واریز شده را دارد.

این بدان معنی است که شما می توانید از طریق کارت فقط مبلغ ودیعه خود را برداشت کنید.

یکی از مهمترین دلایلی که بازپرداخت کارت به طول می انجامد ، تعداد مراحل انجام بازپرداخت است. هنگامی که شما بازپرداخت را شروع می کنید ، مانند زمانی که کالا را به یک فروشگاه بازگردانید ، فروشنده با شروع درخواست معامله جدید در شبکه کارت ، درخواست بازپرداخت می کند. شرکت کارت باید این اطلاعات را دریافت کند ، آن را در برابر سوابق خرید شما بررسی کند ، درخواست بازرگانان را تأیید کند ، بازپرداخت را با بانک خود پاک کند و اعتبار را به حساب شما منتقل کند. سپس واحد صورتحساب کارت ها باید بیانیه ای صادر کند که بازپرداخت را به عنوان اعتبار نشان می دهد ، که به عنوان آخرین مرحله در این فرآیند عمل می کند. هر مرحله فرصتی برای تأخیر در اثر خطای انسانی یا رایانه ای یا به دلیل انتظار برای سپری شدن چرخه صورتحساب است. به همین دلیل است که گاهی اوقات بازپرداخت بیش از 1 ماه طول می کشد!

لطفاً لطفاً مطلع شوید که معمولاً برداشت از طریق کارت طی 3-4 روز انجام می شود.

اگر در این مدت بودجه خود را دریافت نکردید ، می توانید با ما در چت یا از طریق ایمیل تماس بگیرید و درخواست تأیید برداشت کنید.

چرا مبلغ برداشت من کاهش یافت؟

به احتمال زیاد برداشت شما برای مطابقت با مبلغ واریز کاهش یافته است.

ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که Visa / Mastercard یک سیستم پرداخت است که فقط امکان بازپرداخت وجوه واریز شده را دارد.
این بدان معنی است که برداشت باید متناسب با مبلغ واریز شده پردازش شود.

به عنوان مثال:

شما از طریق کارت اعتباری / بدهی 10 دلار ، سپس 20 دلار و سپس 30 دلار واریز کرده اید.
شما باید 10 دلار + هزینه برداشت ، 20 دلار + هزینه برداشت ، سپس 30 دلار + هزینه برداشت دوباره به این کارت بازپرداخت کنید.

شما می توانید مبلغ بیش از کل سپرده واریز شده از طریق کارت (سود خود) را به هر سیستم پرداخت الکترونیکی موجود در منطقه شخصی خود برداشت کنید.

اگر موجودی شما در حین معاملات از کل مبلغ واریز کارت شما کمتر شده باشد ، نگران نباشید - هنوز هم می توانید وجه خود را برداشت کنید. در این حالت ، بخشی از واریز کارت شما تا حدی بازپرداخت می شود.


من نظر "بودجه ناکافی" را می بینم

لطفاً توجه داشته باشید که اگر در هنگام درخواست برداشت ، معاملات آزاد داشته باشید و حقوق صاحبان سهام شما کمتر از مبلغ برداشت باشد ، درخواست شما به طور خودکار با نظر "بودجه ناکافی" رد می شود.

س Paymentالات رایج سیستم های پرداخت


چگونه می توانم از طریق بیت کوین سپرده گذاری کنم؟

فقط در چند مرحله می توانید وجوه خود را از کیف پول بیت کوین خود به حساب FBS منتقل کنید. اگر به طور کلی نمی دانید چگونه سپرده گذاری کنید ، این مقاله را بخوانید.

اطلاعات مهم! هر یک از حساب های FBS معاملات یا سرمایه گذاران شما آدرس کیف پول بیت کوین مشخصی دارند. با انتخاب حساب ، این آدرس منحصر به فرد را ایجاد می کنید. اگر کد QR را کپی کنید اما سپس تصمیم به تغییر حساب و استفاده از کد قبلاً کپی شده بگیرید ، بازپرداخت شما همچنان به حساب انتخاب شده قبلاً واریز می شود.


لطفاً صحت آدرسی را که به آن ارسال می کنید بررسی کنید: تمام نقل و انتقالات تأیید شده توسط بلاکچین برگشت پذیر نیستند.

برای واریز از طریق بیت کوین این مراحل را دنبال کنید:

1 برای دیدن کیف پول بیت کوین حساب معاملاتی خود از کد QR استفاده کنید یا به سادگی آن را از پوشه "آدرس Wallet" کپی کنید:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
2 برای محاسبه مبلغ تقریبی دریافتی ، لطفاً از "محاسبه کنید" فرم پرداخت ".
لطفاً توجه داشته باشید که مبلغ واریز به نرخ ارز در لحظه معامله بستگی دارد و در پایان ممکن است با آنچه در فرم "محاسبه پرداخت" مشاهده کردید متفاوت باشد.

3 برای پرداخت با استفاده از آدرس کیف پول بیت کوین که قبلاً در حساب تجارت / سرمایه گذار خود کپی شده اید ، به کیف پول بیت کوین خود بروید.

4 هنگامی که معامله موفقیت آمیز انجام دادید ، یک ایمیل با پیوند تأیید به صندوق پستی شما ارسال می شود.

5 پیوند ارائه شده را در همان مرورگری که کیف پول بیت کوین شما در آن باز شده است باز کنید تا معامله خروجی را تأیید کنید. اکنون برای بلاکچین پخش می شود.

پس از دریافت 3 تأیید در سیستم بلاکچین ، می توانید سپرده خود را در تاریخ معاملات مشاهده کنید.

ما به شما توصیه می کنیم 5 دلار یا بیشتر واریز کنید زیرا سپرده های با مبلغ کمتر به صورت دستی پردازش می شوند و ممکن است طولانی تر شوند.


از کدام آدرس کیف پول بیت کوین برای برداشت استفاده کنم؟

ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که آدرس کیف پول بیت کوین منقضی نمی شود. هنگامی که آدرس بیت کوین ایجاد شد ، هرگز از بین نمی رود. بنابراین ، وجوه باید به همان آدرس کیف پول بیت کوین که اولین برداشت را در آن انجام داده اید ، بازگردانده شود.

آدرس Bitcoin ممکن است تغییر کند. اما برای دریافت وجه می توانید فقط از یک آدرس استفاده کنید.

در صورتی که از در دسترس بودن کیف پول بیت کوین خود مطمئن نیستید ، لطفاً با پشتیبانی مشتری پردازنده پرداخت بیت کوین که به آن واریز کرده اید تماس بگیرید.

درخواست برداشت از طریق کیف پول الکترونیکی رد شده است

اگر درخواست برداشت شما از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی با نظر "لطفاً تأیید کنید کیف پول الکترونیکی شما تحت نام شما است یا با پشتیبانی مشتری FBS تماس بگیرید" رد شد ، این بدان معنی است که شما باید تأیید کنید که کیف پول الکترونیکی شما تأیید شده و متعلق به آن است شما.

برای انجام این کار ، از صفحه تنظیمات کیف پول الکترونیکی خود یک عکس از صفحه برای ما ارسال کنید که در آن بتوانیم نام شما و ایمیل حساب کیف پول الکترونیکی را ببینیم. در زیر می توانید نمونه تایید کیف پول الکترونیکی زیر را پیدا کنید:
 • اسکریل
 • SticPay
 • BitWallet
 • نتلر
 • پیلور
به محض تأیید اینکه کیف پول الکترونیکی شما تأیید شده و متعلق به شما است ، می توانید به طور معمول از کیف پول خود خارج شوید. در صورت رد درخواست قبلی شما ، لطفاً در "امور مالی" درخواست جدیدی ایجاد کنید.

توجه! تأیید کیف پول فقط در اولین برداشت از طریق کیف پول الکترونیکی خاص لازم است.


Skrill
Web:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
تلفن:

س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

SticPay
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

BitWallet
Web:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

تلفن:

س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

Neteller
Web:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

تلفن:

س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

Paylivre
Web:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

تلفن:

س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS

درخواست برداشت من از طریق پرفکت مانی رد شده است

اگر می بینید "کیف پول الکترونیکی به نام شما ثبت نشده است" در سابقه تراکنش ، به این معنی است که "نام حساب" شما در تنظیمات Perfect Money با نام مندرج در منطقه شخصی شما متفاوت است.

در این مورد ، لطفاً لطفاً به تنظیمات حساب Perfect Money خود بروید:

در اینجا ، لطفاً "نام حساب" خود را تغییر دهید. باید همان روشی باشد که در منطقه شخصی FBS شما وجود دارد.

پس از آن ، لطفاً با مهربانی یک درخواست برداشت جدید ایجاد کنید.

مبدل ها چگونه می توانم از آنها برای واریز و برداشت استفاده کنم؟

اول از همه ، ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که Exchanger سرویسی است که پول شما را با ارز الکترونیکی یا یک ارز الکترونیکی را با ارز دیگر مبادله می کند. در FBS ، شرکای معتبری که می توانند ایمنی برداشت و سپرده ها را تضمین کنند ، به عنوان مبادله کننده عمل می کنند.

مزیت اصلی این سیستم پرداخت نسبت به بقیه این است که مبدل ها روش های مختلفی را برای واریز و برداشت وجوه از جمله سیم بانکی ، پول همراه ، USSD ، دستگاه خودپرداز محلی و سایر موارد (بسته به مبدل خاص) ارائه می دهند.

چگونه با استفاده از مبدل ها سپرده گذاری کنیم؟

اگر روش پرداخت مبدل در منطقه شما در دسترس است ، می توانید آن را مستقیماً در بخش "امور مالی" پیدا کنید.

برای واریز وجه ، باید مبدل ترجیحی را در برگه "امور مالی" انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. پس از آن ، شما برای تعیین جزئیات پرداخت به وب سایت مبدل مجدد هدایت می شوید.

می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد زمان پردازش و نرخ ارز برای هر جفت ارز را در یک دوره خاص در وب سایت پیدا کنید.

هنگامی که از یک مبدل برای واریز وجه استفاده می کنید ، به عنوان واسطه ای عمل می کند که وجوه را از حساب FBS خود به حساب معاملاتی شما که قبلاً تعیین کرده اید ، منتقل می کند.

چگونه می توان با استفاده از مبدل ها انصراف داد؟

با کلیک بر روی سیستم پرداختی که در آن سپرده گذاری کرده اید ، می توانید در برگه "امور مالی" وجه برداشت کنید. وجود دارد ، لازم است مقدار برداشت را مشخص کنید و پرداخت را تأیید کنید. بعد از اینکه درخواست برداشت شما از طرف FBS پردازش شد ، باید با مبدل تماس بگیرید و جزئیات کیف پول الکترونیکی / حساب بانکی خود را که می خواهید به آن وجه دریافت کنید ، نشان دهید.

لطفا توجه کنید! اگر صرافی ای که قبلاً سپرده گذاری می کردید در منطقه شما بسته یا غیرفعال شد ، لطفاً با پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید تا دستورالعمل نحوه برداشت وجوه خود را دریافت کنید.


من از طریق Apple / Google pay واریز کردم. آیا به شماره حساب دستگاه خود بازپرداخت می کنم؟

مطمئن! برای انجام این کار ، باید وجه ها را به همان کارت بانکی که در آن واریز کرده اید پس بگیرید.

وقتی واریز می کنم از طریق اپل / Google Pay چه اتفاقی می افتد؟

اساساً ، وقتی کارت به Apple / Google Pay اضافه می کنید ، شماره حساب دستگاه به جای شماره حساب کاربری شما ایجاد می شود. این شماره هنگام پرداخت با Apple / Google Pay استفاده می شود که شماره حساب کارت شما با تاجر به اشتراک گذاشته نشود و در رسید نشان داده نشود. هنگام واریز ، همان شماره حساب دستگاه در سیستم ما نمایش داده می شود.

آیا لازم است دوباره به شماره حساب دستگاه خود برداشت کنم؟

نه همانطور که در بالا نوشته شد ، شما باید وجه را به شماره کارت واقعی (واقعی) خود بازپرداخت کنید. در این حالت ، معامله برداشت شما به نرمی پیش می رود و در اسرع وقت به وی اعتبار می یابد.

چگونه می توانم از طریق بانک محلی فیلیپین سپرده گذاری کنم؟

FBS انواع مختلفی از سیستم های پرداخت محلی مناسب را برای مشتریانی از فیلیپین فراهم می کند.

همه سیستم های پرداخت موجود در فیلیپین را می توانید در صفحه "امور مالی" در هر یک از برنامه های FBS یا نسخه وب منطقه شخصی پیدا کنید. اگر به طور کلی نمی دانید چگونه سپرده گذاری کنید ، این مقاله را بخوانید.

برای سپرده گذاری از طریق یک بانک محلی فیلیپین ، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:

1 یک بانک محلی مناسب را در بخش "سپرده" انتخاب کنید.
 • لطفاً مطمئن شوید که یک حساب منظم در بانک انتخابی (دارای دفترچه گذرنامه) دارید زیرا باید با استفاده از همان بانکی که سپرده گذاری کرده اید ، وجهی را برداشت کنید.

2 تمام اطلاعات لازم و به روز را وارد کرده و پرداخت را با کلیک بر روی دکمه "سپرده" تأیید کنید.

3 شما به طور خودکار به صفحه سیستم پرداخت هدایت می شوید. روی دکمه "اکنون پرداخت" کلیک کنید ؛

4 شما به صفحه ای منتقل خواهید شد که می توانید از طریق "بانکداری آنلاین" یا "بدون نسخه" مانند سایر موارد پرداخت کنید:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
5. پس از آن ، باید آدرس ایمیل یا تلفن خود را وارد کنید. شماره برای دریافت دستورالعمل پرداخت:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
6 شما به صفحه پردازش پرداخت هدایت می شوید. در طول این مرحله ، لازم است ایمیل یا تلفن هوشمند خود را برای دستورالعمل های بیشتر پرداخت بررسی کنید. اگر ایمیل دریافت نکردید ، مطمئن شوید که اعلان ها را از طریق ایمیل در بانک آنلاین فعال کرده اید و دوباره امتحان کنید.
نمونه نامه:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS
لطفا توجه کنید! با دریافت دستورالعمل پرداخت ، 1 ساعت برای سپرده گذاری بانکی بصورت آنلاین و 6 ساعت برای سپرده گذاری بدون نسخه از وقت فرصت دارید.

دستورالعمل پرداخت به صورت زیر خواهد بود:

بانکداری آنلاین و نمونه های بدون نسخه:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS


پس از پرداخت ، تأیید پرداخت را از طریق Dragon Pay از طریق ایمیل (یا شماره تلفن) برای بانکداری آنلاین دریافت خواهید کرد:
س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS


چگونه می توانم از طریق سیستم های پرداخت محلی در آمریکای لاتین سپرده گذاری کنم؟

FBS انواع مختلفی از سیستم های پرداخت محلی مناسب را برای مشتریانی از آمریکای لاتین فراهم می کند.

برای سپرده گذاری موفق چه چیزی باید بدانید؟
 • شما می توانید در برگه "امور مالی" در هر برنامه FBS یا Web Personal Area سپرده گذاری کنید.
 • شما باید به درستی تمام اطلاعات لازم را در صفحه سیستم پرداخت انتخاب شده پر کنید. اطلاعات پر شده باید مرتبط باشد.
 • در قسمت "شماره سند" ، باید شماره همان سندی را که برای ثبت حساب بانکی استفاده کرده اید وارد کنید.
  • به عنوان مثال ، مشتریانی از برزیل باید CPF ملی برزیل خود را در قسمت "شماره سند" وارد کنند.
 • هنگامی که اطلاعات پر شده را تأیید کردید و روی دکمه "سپرده" کلیک کردید ، می توانید سپرده را بصورت آنلاین یا آفلاین انجام دهید. ما به شما توصیه می کنیم دستورالعمل های مشخص شده در صفحه پرداخت را با دقت مطالعه و دنبال کنید.
 1. واریز آفلاین با پر کردن اطلاعات صفحه FBS ، به صفحه سیستم پرداخت هدایت می شوید ، در آنجا می توانید فاکتور را دریافت کنید. با استفاده از آن ، می توانید مستقیماً در بانک یا خودپرداز سپرده گذاری کنید.
 2. واریز آنلاین. پس از پر کردن اطلاعات صفحه FBS ، برای انجام پرداخت با استفاده از بانکداری آنلاین ، باید آنها را در صفحه سیستم پرداخت تأیید کنید. برای این کار باید شماره شناسه و شماره پرداخت ارائه شده را مشخص کنید.
سرانجام ، به شما یادآوری می کنیم که با وارد شدن به صفحه سیستم پرداخت ، 72 ساعت برای انجام پرداخت فرصت دارید.
Thank you for rating.
منبع: س Freال متداول (سوالات متداول) سپرده و برداشت در FBS - https://fstradingx.com/fa/s-freal-mtdawl-swalat-mtdawl-sprdh-w-brdasht-dr-fbs-00031811
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!