XM VPS Promotion - دسترسی رایگان

 XM VPS Promotion - دسترسی رایگان


XM VPS - اجرای سریع تجارت از طریق اتصال سریع رعد و برق

XM VPS به شما امکان می دهد از راه دور با یک اتصال فیبر نوری به یک سرور خصوصی مجازی (VPS) واقع شوید که فقط 1.5 کیلومتر از مرکز داده ما در لندن فاصله دارد. استفاده از این سرویس شما را قادر می سازد از اجرای بی نظیر XM نهایت استفاده را ببرید ، بدون اینکه نگران سایر عواملی باشید که می تواند مانع توانایی شما در تجارت م toثر شود ، مانند سرعت اتصال به اینترنت ، خرابی رایانه یا قطع برق.

از طریق XM VPS ، EA های شما بدون نیاز به نظارت بر آنها یا حتی روشن بودن رایانه ، می توانند بدون وقفه کار کنند. سرویس XM VPS به شما امکان دسترسی به Windows Server 2012 با 1.5 گیگابایت رم ، 20 گیگابایت ظرفیت هارد دیسک و 600 مگاهرتز قدرت پردازنده اختصاصی را می دهد.

با XM VPS سریعتر تجارت کنید

 XM VPS Promotion - دسترسی رایگان
با XM VPS از اجرای XM نهایت استفاده را ببرید
  • از مکان شما به راحتی قابل دسترسی است
  • اعدام بی نظیر XM
  • افزایش سرعت معاملات شما
  • ایده آل برای استفاده از مشاوران خبره (EA)
  • 24 ساعت در دسترس بودن
  • پیشرفته ترین اتصال فیبر نوری


چگونه به XM VPS در طول دوره تبلیغاتی دسترسی پیدا کنیم؟

مشتریانی که حداقل مانده حساب معاملاتی 500 دلار یا معادل آن را با ارزهای دیگر حفظ می کنند ، در هر زمان واجد شرایط درخواست VPS رایگان از منطقه اعضا هستند ، مشروط بر اینکه حداقل 2 قطعه چرخش استاندارد یا 200 میکرو دور معامله کنند. هر ماه مقدار زیادی بچرخانید. هنگام واجد شرایط شدن VPS رایگان ، ما همچنین هر حساب (های) تجاری دیگری را که مشتری با استفاده از همان آدرس ایمیل ثبت کرده است در نظر می گیریم.

مشتریانی که معیارهای فوق را ندارند از این رو می توانند با پرداخت هزینه ماهیانه 28 دلار XM VPS را در منطقه اعضا درخواست کنند که در اولین روز هر ماه تقویمی به طور خودکار از حسابهای MT4 / MT5 کسر می شود.


نحوه اتصال به VPS شما

مرحله 1
روی دکمه Start کلیک کنید و "Remote Desktop Connection" را در کادر گفتگو تایپ کنید. پس از مشاهده نتیجه ، روی گزینه اتصال از راه دور دسک تاپ کلیک کنید.
 XM VPS Promotion - دسترسی رایگان

مرحله 2
از پنجره Remote Desktop Connection به سادگی آدرس IP XM VPS را که به شما ارائه شده است تایپ کنید و بر روی دکمه "اتصال" کلیک کنید.
 XM VPS Promotion - دسترسی رایگان

مرحله 3
برای اتصال به XM VPS ، کافیست نام کاربری و رمز ورود به سیستم VPS خود را وارد کنید.
 XM VPS Promotion - دسترسی رایگان

مرحله 4
هنگام اتصال برای اولین بار ، ممکن است یک پیام امنیتی دریافت کنید که در آن باید تأیید کنید که علی رغم هشدارهای استاندارد می خواهید متصل شوید.
 XM VPS Promotion - دسترسی رایگانزمان محدود XM VPS Promotion

فقط برای مدت زمان محدودی ، در طول دوره تبلیغاتی ، سرویس XM VPS برای همه مشتریان موجود و جدید XM - و حتی با شرایط مطلوب تر از گذشته - در دسترس است.

از آنجا که تبلیغات انحصاری ما ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پایان یابد ، لطفاً برای به روزرسانی مرتباً از این صفحه دیدن کنید.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!